BU YAZ ARSUZ GENÇLİK KAMPI

Son iki yılda İlimizde yapılan, inşaatı devam eden ve yapımı planlanan spor tesisleri ile Hatay, spor kenti olma yolunda hızla ilerliyor.

BU YAZ ARSUZ GENÇLİK KAMPI

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emrullah Taşkın yenileme çalışmaları devam eden Arsuz Uluçınar Gençlik Kampını yerinde inceledi. Arsuz da yapılmak da olan Arsuz Uluçınar Gençlik Kampını yenileme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Ulçınar kampında yenilenmenin yanı sıra kampa katılacak gençlerin daha iyi zaman geçirmeleri için tenis kortu, mini futbol sahası, tırmanma duvarı gibi yeni tesislerde eklenmiştir. Kampa katılacak misafirlerimizin rahat bir şekilde kalabilmeleri için 41 tane 2 kişinin kalabileceği şekilde tasarlanan Bungalov evleri de hızlı bir şekilde yapımı devam etmektedir. Arsuz Uluçınar Gençlik Kampı 2014 Mayıs sonunda gelecek misafirlerimiz için hazır olması planlanıyor.

 

BU YAZ ARSUZ GENÇLİK KAMPI haberi 24 Ocak 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  59805 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle