BUGÜN MEVLİT KANDİLİ

-BAŞBAKAN ERDOĞAN: -''MEVLİT KANDİLİ'Nİ, PEYGAMBER EFENDİMİZİ VE ONUN BÜTÜN İNSANLIĞA VERMİŞ OLDUĞU MESAJI LAYIKIYLA ANLAMAK İÇİN ÖNEMLİ BİR VESİLE KABUL ETMELİYİZ''
BUGÜN MEVLİT KANDİLİ
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Mevlit Kandili'nin, Hz. Muhammed'i ve O'nun bütün insanlığa vermiş olduğu mesajı, layıkıyla anlamak için önemli bir vesile kabul edilmesi gerektiğini bildirdi.
     Başbakan Erdoğan, Mevlit Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Erdoğan, mesajında şunları kaydetti:
     ''Kandillerin toplum hayatımızda çok özel bir önemi ve vazgeçilmez bir yeri vardır. İnsanlığa rahmet olarak gönderilen sevgili Peygamberimizin doğumu vesilesiyle kutladığımız Mevlit Kandili de bu özel günlerin en başında yer almaktadır. Sevgili Peygamberimizin doğumuyla birlikte, insanlığın önünde aydınlık bir devir açılmıştır. İçinde bulunduğumuz çağda da, O'nun öğütlerine, telkinlerine her zamankinden daha çok ihtiyaç duyuyoruz. Bu bakımdan Mevlit Kandili'ni, Peygamber Efendimizi ve onun bütün insanlığa vermiş olduğu mesajı layıkıyla anlamak için önemli bir vesile kabul etmeliyiz.
     Tüm İslam aleminin ve vatandaşlarımızın Mevlit Kandili'ni tebrik eder, birliğimize, beraberliğimize ve hayırlara vesile olmasını temenni ederim.''
 

BUGÜN MEVLİT KANDİLİ haberi 14 Şubat 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  94735 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle