BÜYÜKELÇİ TAİWAN' IN HATİAB' A ZİYARETİ

     Taiwan'ın Yeni Ankara Büyükelçisi sayın Yaser Tai-hsiang Cheng, İstanbul Beşiktaş ta bulunan HATİAB ( Hatay İş Adamları ve Bürokratları ) Derneğimizin Genel Merkezini ziyaret etti.

BÜYÜKELÇİ TAİWAN' IN HATİAB' A ZİYARETİ
     Toplantıda, Hatiab Genel Başkanı Sayın İbrahim GÜDER, Türkiye ve dernek hakkında genel bir konuşma yapmadan önce, HATİAB Yönetim Kurulu Üyelerini tanıttı ve ardından Hatay'ın ve HATİAB ın tanıtım videoları izlendi. HATİAB'ın Türkiye' nin en büyük on derneğinden biri olduğunu belirten Güder, HATİAB' ın Hatay şubesinin açıldığını yakın bir zaman da da Ankara'ya bir şube daha açılacağını dile getirdi. 
   
       Toplantıya, Taiwan'ın Yeni Ankara Büyükelçisi Yaser Tai-hsiang Cheng , Taiwan Büyükelçilik Diblomatik ilişkiler uzmanı sayın Yonbo Chen, HATİAB Başkanı sayın İbrahim GÜDER, Genel Başkan Yardımcıları İlhan Türkmani, Op. Dr. Recep Aydın, Selçuk Günkaya, HATİAB Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan Gülpınar, Coskun Güler, HATİAB Eğitim ve Öğrenci bursları Komisyonu Başkanı Ali Şahin, HATİAB Medya Tanıtım Komisyonu üyeleri ve aynı zamanda Hatay Life İstanbul Temsilcileri Özge Ortaç ve Mehmet Ortaç, Hatay sevdalısı sanatçımız Şair ve Yazar Mehmet Ali Seyyidoğlu, Ses Sanatçımız Adnan Seyidoğlu, Genç HATİAB Üyeleri Abdullah Diken, Kübra Şengel, ve HATİAB Üyeleri katılmıştır. Karşılıklı iyi niyet ve temennilerden sonra günün anısına toplu resimler çekildi.