BÜYÜKŞEHİR TEOG KURSLARI MEYVELERİNİ TOPLADI‏

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi K&uuml;lt&uuml;r ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı&rsquo;nın destekleriyle Cebrail Mahallesi Ali Rıza Efendi &Ccedil;amlığı&rsquo;nda faaliyet g&ouml;steren Okuma Salonu TEOG (Temel Eğitimden Orta&ouml;ğretime Ge&ccedil;iş) kursu meyvelerini verdi.</strong>
BÜYÜKŞEHİR TEOG KURSLARI MEYVELERİNİ TOPLADI‏
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın eğitime destek vermek amacıyla oluşturduğu TEOG, verdiği emeğin karşılığını aldı. Öğrencilerin daha sağlıklı bir şekilde tercihlerini yapabilecekleri ve uzman öğretmenlerinin yardımıyla daha isabetli tercih yapabilmelerini amaçlayan TEOG amacına ulaştı. Hazırlıklar kapsamında öğrenci ve öğrenci velilerinin ihtiyaçları doğrultusunda tercihler yapan 172 öğrencinin tamamı Fen ve Anadolu Liseleri’ne yerleşti.Ayrıca ikisi Ankara Fen Lisesi olmak üzere 20 öğrencinin Fen Lisesini kazandığını söyleyen Okuma Salonu SBS-TEOG Kurs Koordinatörü Mustafa Akgül: “ 2014-2015 sezonunu büyük bir başarıyla kapattık. Başarımız %100. Ücretsiz verilen kurslar amacına ulaştı. Öğretmen arkadaşlar olarak bu başarının mutluluğunu yaşıyoruz. Eğitime hiçbir zaman desteğini esirgemeyen ve bizlere her imkânı sunan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum” diyerek sözlerini noktaladı. Hatay Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada ücretsiz kursların bu yıl da devam edeceği bildirildi.
BÜYÜKŞEHİR TEOG KURSLARI MEYVELERİNİ TOPLADI‏ haberi 22 Ağustos 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Mesut Mutlu adına  tarafından  1820 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle