CADDE GRUBU BASIN AÇIKLAMASI

      Biricik sevdamız HATAYSPOR’un  son oynamış olduğu Gölbaşıspor karşılaşmasının devre arasında yaşanan küfür olayına istinaden bu açıklamayı kamuoyuna yapma gereği duyduk.
CADDE GRUBU BASIN AÇIKLAMASI
      Tribün hayatına 2005 yılında başlayan ve birkaç ay sonra 10. yaşına girecek olan grubumuz Cadde, HATAYSPOR’umuza verdiği emekleri hepimiz bilmekteyiz. İç saha ve dış sahada yapmış olduğu mücadelelerde gücümüzün yettiğince elimizden gelen desteğin fazlasını vermekten kaçınmayan bir ekip olarak, son maçta yaşananları asla ve asla tasvip etmiyoruz. Protokol tribününün önünde cereyan eden ve yüzlerce kişinin şahit olduğu bu durumu hem futbolcusu hem de idarecisinin şahsiyetine bırakıyoruz. Sadece “adam gibi oynamayacaksanız evimize gidelim” diyen bir HATAYSPOR sevdalısına yüzlerce gözlerin önünde küfür eden ve bunu yaptığını inkar eden birine diyecek sözümüz zaten olamaz. Sayın başkanın “futbolcuma  güveniyorum” deyip sevdalı bir yüreği provokatör gibi göstermesi de anlaşılacak bir durum değildir ve HATAYSPOR’umuzun düştüğü halin ne kadar içler acısı olduğu gün gibi ortadadır.  Sayın başkan sen, yönetimin ve futbolcuların bugün varsınız yarın yoksunuz lakin bizler ölene kadar bu tribünlerde sevdamıza her zamanki gibi karşılıksız destek vermeye devam edeceğiz. Kendimizi sizlerle bir tutmamaya özen göstermemekte ne denli haklı olduğumuzu şimdi daha iyi anlıyoruz. Sizler bu işlerle kendinize değer katıyor evlerinize ekmek götürüyorsunuz. Bizimkisi sadece sevda uğruna atan bir kalpten ibaret aramızdaki farkta bu zaten.Tribünlerden gelen tepkileri ya İrlandalı deyip hain ilan ediyorsunuz yada paralarını ödemeyip aciz duruma düştüğünüz iş arkadaşınız futbolcularınıza bunlar “bizim taraftarımız değil” deyip provokatör ilan ediyorsunuz. Paranız varsa aday olacağınız bir yere kendi yaptırdığınız üyeliklerle geliyor maddi destek vermeyenleri hain ilan ediyorsunuz. İşte sizin yönetim anlayışınızın kısa bir özeti. Çıkıp kulübün mali durumunu açıklamayıp kafanıza göre harcama yapıp kulübü zora sokuyorsunuz, işte sizin ne kadar şeffaf bir anlayışınız var onu gösteriyorsunuz.Yönetici demek idare eden demektir.Siz idare etmiyor har vurup harman savuruyorsunuz.Ve sadece kendinizi düşünüyorsunuz.Alacağınızı fazlasıyla alıyor kendinizi HATAYSPOR sevdalısı zannediyorsunuz. Protokolde bulunan ve abi dediğiniz eski başkana hakaret ediliyor siz seyrediyorsunuz. Unutmayın bugün gözlerinizi kapattığınız her kelimeye yarın kendinizde maruz kalabilirsiniz. Çok merak ettiğimiz bir şeyde şuana kadar yönetim kurulunuzun değerli üyeleri ne kadar yardım etti zahmet olmazsa açıklarmısınız. Sakın aklınıza herkesin şimdilerde herkesin diline sakız olan istifa etsinler kelimesi gelmesin. Çünkü biz istifa etmenizi değil bu takımı bu bataktan nasıl kurtaracağınızı merakla bekliyoruz. Öyle gazetelere pozlar vermekten ziyade iş yapmanızı, tribünlerde başarı bekleyen sevdalı yüreklere su serpmenizi bekliyoruz. Tribüne gelen her sevdalıyı ayırt etmeden aynı sevgi ve saygıda olmanızı onlarla barışık bir yönetim anlayışı göstermenizi bekliyoruz.Tribünlerde bulunan sevdalı yürekleri kişi olarak ayırmadan hepsini bir bütün olarak görmenizi istiyor ve  kamuoyuna saygılarımızı sunuyoruz.
 
 
 
 
 
Cadde Grubu Adına Türker ÖZKAYA   
CADDE GRUBU BASIN AÇIKLAMASI haberi 23 Ekim 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  9400 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle