Çadır Kentte Bayramlaşma

Hatay Vali Vekili  Kadim Doğan, Altınözü ilçemizdeki çadır kentlerde misafir edilen Suriyelileri ziyaret ederek bayramlarını kutladı.
Çadır Kentte Bayramlaşma
Vali Vekili Doğan, bayramlaşma programı kapsamında  Altınözü çadır kentte kalan Suriyelilerle toplantı yaparak hem sohbet etti hem de bayramlarını kutladı. Vali Vekili Doğan yaptığı konuşmada: ‘Sayın Valimiz M.Celalattin Lekesiz bir vesile ile aramızda değil, bu güzel günleri hep birlikte icra ediyoruz. Sizin ülkenizde de inşallah huzur ve güven ortamı bir an evvel oluşur, sizler de ülkenizde huzurlu, mutlu ve güvenli bir şekilde yaşarsınız. Hepinizin bayramını Sayın Valimiz M.Celalettin Lekesiz ve kendi adıma kutluyorum.’ dedi.
 

Çadır kentte kalanlar ise, kendilerinden bir talepleri olup olmadığını da soran Vali Vekili Doğan’a, ‘Bizlere sahip çıkıp bu güzellikleri yaşattığınız için teşekkür ediyoruz. Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin bize karşı gösterdiği sahiplenme inşallah bütün dünyaya örnek olur. Kardeşliğiniz, dostluğunuz ve yardımlarınız için teşekkür ederiz.’ dediler.  

Ziyarete, Vali Yardımcısı Orhan Mardinli, İl Jandarma Komutanı Vekili Jandarma Yarbay Eşref Torun, İl Emniyet Müdür Vekili İzettin Emre, Altınözü Kaymakam Vekili Tolga Polat, Altınözü Belediye Başkanı M. Cavit Alkan, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Halil Yücelen, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Halil Sanlı, İl Sağlık Müdür Vekili Servet İrez, İl Müftüsü Mustafa Sinanoğlu ile diğer ilgililer katıldı.

Çadır Kentte Bayramlaşma haberi 30 Ekim 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  79285 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle