ÇALIŞKAN BU SALDIRI GÖSTERE GÖSTERE GELMİŞTİR

Saadet Partisi Hatay Milletvekili Adayı Yrd. Doç. Dr. Necmettin Çalışkan Altınözü İlçesi Hacıpaşa, Kansu ve Mayadalı köylerinde vatandaşlarla bir araya gelerek seçim çalışmalarını sürdürdü.
ÇALIŞKAN BU SALDIRI GÖSTERE GÖSTERE GELMİŞTİR
Taziye ziyaretleri ve Altınözü Sosyal Yardımlaşma Derneği Açılışına da katılan Çalışkan Ankara’da yaşanan terör saldırısı ile ilgili de açıklamalarda bulundu.Başkentin göbeğinde böyle bir feci olayın yaşanması son derece üzücüdür diyen Çalışkan, “Her yerde üzüzüdür ancak Başkent’te yaşanması daha da vahimdir.  Bu olay Türkiye halkına karşı yapılmıştır. Bu saldırı göstere göstere gelmiştir. Çoktandır kalabalık yerlerde, metropollerde böyle bir olay bekleniyordu. Bunlara karşı yeterli tedbirler alındı mı? Alınan tedbirler yetersiz mi kaldı şuan için bilmiyoruz.Yaşanan vahşetin arkasındaki faillerinin tez zamanda ortaya çıkarılması gerektiğini belirten Çalışkan, “Sadece tetikçiler değil olayın arka planında kimler olduğu kısa süre içinde aydınlatılmalıdır. Aydınlatacak olan yönetimde olanlardır. Suruç’ta yaşanan cinayetin arka planı aydınlatılamamış olması da bir zafiyettir.Yayın yasağı konulmasına ilişkin de Çalışkan bu basına bir sansürdür. Bu olaylar milletimizin birliğini beraberliğini hedef almış olaylardır. Şiddetle telin ediyoruz. Terör kimden olursa olsun karşıyız.” Dedi.Hatay’dan da 3 vatandaşımızın olayda vefat ettiği haberini aldıklarını belirten Çalışkan, tüm hayatını kaybedenlerin yakınları ile milletimize başsağlığı diliyorum” diye konuştu.
 
ÇALIŞKAN BU SALDIRI GÖSTERE GÖSTERE GELMİŞTİR haberi 12 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1630 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle