Çalışkan Kamalak İle Görüştü

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:calibri,sans-serif; font-size:15px">Saadet Partisi Hatay Milletvekili Adayı Yrd. Do&ccedil;. Dr. Necmettin &Ccedil;alışkan hafta sonu, Antakya, D&ouml;rtyol, Osmaniye ve Adana&rsquo;da D&uuml;ğ&uuml;n, Cenaze merasimleri ile bir&ccedil;ok &ccedil;ok etkinliğe katılarak se&ccedil;im &ccedil;alışmalarını yoğun bir şekilde s&uuml;rd&uuml;rd&uuml;.</span>
Çalışkan Kamalak İle Görüştü

Antakya’da Gökçe ve Güleryüz, Dörtyol’da Soylu ailelerinin düğün merasimine katılan Çalışkan, Osmaniye’de Eren ve Karakuzu ailelerinin düğün merasiminde nikah şahidi oldu.Antakya Kapalı Spor Salonu’nda Hatay Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün organizesindeki ödül törenine katılan Çalışkan, Amatör Kulüplerin müsabakaları neticesinde şampiyonlara plaket takdim etti. Burada bir konuşma yapan Çalışkan, sporun ülkemizde kardeşlik ve barışa vesile olmasını diledi.Necmettin Çalışkan son olarak Pazar günü Adana’da düzenlenen Saadet Partisi büyük mitingine katıldı. Adana istasyon meydanındaki miting öncesinde Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak ile görüşen Çalışkan, Kamalak ile durum değerlendirmesinden sonra bir açıklama Yaptı.Ülkemizde güvenlik sorunu had safhada diyen Çalışkan, Ülkenin belli noktalarına devlet yetkilileri dahi giremezken Saadet Partisi olarak bölgeye gittiklerini söyledi. Bundan 10 yıl önce ülkenin daha güvenli olduğunu kaydeden Çalışkan bölgenin PKK’ya terkedildiğini belirtti.

Çalışkan Kamalak İle Görüştü haberi 19 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1135 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle