ÇALIŞKAN SEÇİM GEZİLERİNE DEVAM EDİYOR

İktidarın Hataya yeterli hizmet yapmadığını savunan Saadet Partisi Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Necmettin Çalışkan müze ile havaalanıyla övünüyorlar.
ÇALIŞKAN SEÇİM GEZİLERİNE DEVAM EDİYOR
Ne var bunda, havaalanı Şırnak’ta da var. Bizim Şırnak’tan ne farkımız var. İşsizlik aynı, huzursuzluk daha beter. Hani iş, hani karın doyuracak yatırım, hani çiftçinin alın terinin karşılığı hani esnafta bereket
Saadet Partisi Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Necmettin Çalışkan, seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.Çalışkan bazı ilçe ziyaretlerini müteakip önceki gün de Antakya Ürgenpaşa mahallesinde ev ziyaretleri ve 23 Temmuz İşhanında esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Çalışkan bir değerlendirme yaparak  rakip adaylara ilişkin eleştirilerde bulundu. Antakya belediyesi 10 yıldır Ak Parti’nin elindedir ve  bu dönem başarısız dönem olmuştur diyen Çalışkan “İktidar İki dönem üst üste belediye başkanlığını   kazanmasına  rağmen Antakya’da başarısız olmuştur. Bunun sorumlusu Sn. Sadullah Ergin ve Sn. Lütfü Savaş’tır. Halk AKP yönetiminin kefaletine referansına güvenip bu başkanları göreve seçti. Dolayısıyla kefil olduğunuz kişi çeki ödemiyorsa cirolayan kişi yani kefil olan kişi sorumludur yani Sn. Sadullah ergin sorumludur, hesabını vermelidir. Eski başkana da şimdiki başkana da Sadullah Bey kefil olmuştur. Bu sürede yanlış giden bir şey varsa kendisi müdahale etmeliydi. Başarısız diye her hangi bir müdahalede bulunuldu  mu? Hayır, soruşturma açıldı mı? Hayır,  Görevden bile almadan tam tersi gel yine Antakya belediye başkan adayımız ol dediler, o kabul etmedi.  Sn. Lütfü Savaş da son dakika golüyle partisini değiştirerek siyasi kişiliğini ortaya koymuştur. Acaba kazanırsa gelecek seçimde hangi partiden aday olacak şimdiden açıklamalıdır. Seçmene de seslenen Çalışkan, Oy onurdur, şahsiyettir, vekalettir. Vicdanınızın sesine kulak verin ve dürüst bildiğiniz kadrolara kefil olabileceğiniz güvendiğiniz adaylara oy verin.Seçimde adayın ilkeli olması, kişiliği önemlidir. Ne başbakan ne bir partinin genel başkanı değil; belediyeyi seçtiğiniz kişi yönetecektir. Oyunuzu hesap sorabileceğiniz ve hizmet edeceğine güvendiğiniz dürüst adaylara verin. Yapılan işlerde seçmen de sorumludur. Saadetin geçmişine ve bugününe baktığınızda bir pürüz bulamaz geleceğe güvenle bakabileceğiniz adaylarla karşınızdayız. İktidarın Hataya yeterli hizmet yapmadığını savunan Çalışkan müze ile havaalanıyla övünüyorlar. Ne var bunda, havaalanı Şırnak’ta da var. Bizim Şırnak’tan ne farkımız var. İşsizlik aynı, huzursuzluk daha beter. Hani iş, hani karın doyuracak yatırım hani çiftçinin alın terinin karşılığı hani esnafta bereket. Beraber ortak akıl ile yöneteceğimiz belediyecilikte Saadet kazanınca dürüstlük kazanacak, saadet kazanınca emek kazanacaktır” dedi.