ÇANKAYA SOSYAL YARDIMLAŞMA DERNEĞİNDEN SAVAŞ A ZİYARET

Antakya Çankaya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Necdet Çankaya ve yönetim kurulu üyeleri, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.

ÇANKAYA SOSYAL YARDIMLAŞMA DERNEĞİNDEN SAVAŞ A ZİYARET
Ziyarette Dernek Başkanı Necdet Çankaya’nın yanı sıra yönetim kurulu üyeleri Ali Ocak, Zahire Eskiocak, Azize Çetin ve Sevgi Soydinç yer aldı. Antakya Çankaya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Necdet Çankaya ziyarette yaptığı konuşmada, Antakya Çankaya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni yeni kurduklarını ifade ederek, Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’ın kent genelinde yürüttüğü çalışmalardan dolayı teşekkür ettiğini belirtti.Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Dernek olarak insanların bir araya gelmesi ve topluma faydalı işler sağlama yolunda tek bir çatı altında toplanması sevindirici bir girişimdir.” dedi.

Ziyaretin sonunda Başkan Savaş ve Çankaya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyeleriyle günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.