CANKURTARAN KURSU‏

15-17 Nisan tarihlerinde Antakya Kulaç Store’de Gümüş cankurtaran kursunun açılacağı bildirildi. Cankurtaran kursuna katılacaklarda bay ve bayan 18 yaşından gün almış, en az ilkokul mezunu olmaları yüzmeyi iyi derece bilmeleri gerekiyor.
CANKURTARAN KURSU‏
Son yıllarda ülke turizmindeki artışa paralel olarak havuzlarda ve denizlerde boğulanlar arttığından,  önemi son derece artan ve çıkartılan yönetmeliklerle cankurtaran bulundurulması zorunlu hale gelmiştir diyen Murat Şaydak, “Önemli bir meslek olan Cankurtaranlık havuz, deniz, göl ve plajlarda insanların güven içinde yüzdüklerinden emin olan ve onları kontrol eden, kurtarma ve ilk yardımda bulunabilme bilgi ve becerisine
sahip kişileri tecrübeli ekibimizle yetiştirmekten dolayı son derece mutluyuz  Gençler cankurtaranlık eğitimi aldıklarında hemen iş sahibi oldukları gibi üniversite öğrencilerine part-time iş imkânı sunan bir meslektir. Turistik tesislerde görev yapma imkanı olan cankurtaranlar, yabancı dil öğrenerek kendilerini yetiştirme imkanı buldukları gibi yabancı dil bilen cankurtaranlar için yurtdışından talep de gelmektedir. Havuzlarda veya denizlerde Cankurtaranlık yapabilmek, birer dalıcı veya iyi bir yüzücü olarak tecrübenizi artırarak kendisine ve çevresine faydalı olabilmek isteyenlere 15 Nisan  Cuma günü başlayacak olan kursa katılmaları gerekir.Cankurtaran kursuna katılacaklarda bay ve bayan 18 yaşından gün almış, en az ilkokul mezunu olmaları yüzmeyi iyi derece bilmeleri gerekiyor.Müracaat Antakya Kulaç Store spor mağazasında şahsen başvuru yapılacak. Cankurtaranlık Kursunu başarıyla bitirenlere Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu tarafından uluslararası geçerliliği olan cankurtaranlık bröveleri verilecek. İrtibat Tel: 05327638192.” dedi.
CANKURTARAN KURSU‏ haberi 11 Nisan 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Yorum Gazetesı adına Hatay Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1425 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle