CANLARIMIZ YANMAMASI İÇİN ÖNLEMLER ALINMALI

Kısa adı BASK olan Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikası HATAY il Temsilciliği Onursal Başkanı Metin YILMAZ “ Geçtiğimiz günlerde Antakya Atatürk Parkına yıldırım düşmesi sonucu 3 gencecik fidanımızın yaralanması bizleri derinden üzmüş, yüreğimize ateş düşürmüştür” dedi.

CANLARIMIZ YANMAMASI İÇİN ÖNLEMLER ALINMALI
YILMAZ Açıklamasında ; “Geçtiğimiz günlerde Antakya Atatürk Parkına yıldırım düşmesi sonucu 3 gencecik fidanımızın yaralanması bizleri derinden üzmüş, yüreğimize ateş düşürmüştür. Bilindiği üzere şehrimizde Atatürk Parkı, DSİ Parkı ve Asri Mezarlıkta yüksek ağaçların olması bu alanlara yıldırımın düşme riskini arttırmaktadır. Bu alanlar halkımızın en çok kullandığı yerlerdir.
Yaşanan vahim olayın tekrar olması kaçınılmazdır. Bu nedenle bir an önce yetkililerin tedbirleri alması gereklidir. Bizim bu anlamada yetkililere öncelikle bu üç alana parotenerler kurulmasıdır. Bu basit önlem bir daha yüreklere düşecek ateşin önlenmesini sağlayacaktır  ”  dedi. YLMAZ Açıklamasının Sonunda; Hatay halkının refahı, huzuru ve güvenli bir şekilde yaşamını idame ettirmesi için toplumun tüm kesimleri ile ortak hareket etmenin bilinci ile bu çağrıyı yapma sorumluluğu hissediyoruz. Bu vahim olayda yaralanan üç gencimize acil şifalar ve ailelerine sabırlar diliyorum. dedi

   Metin YILMAZ

BASK HATAY İL TEMSİLCİLİĞİ

         ONURSAL BAŞAKANI