CEZAEVİNDEN HUZUREVİ KONSERİ

Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Bestami Tezcan'ın katkıları ile ceza infaz kurumu personellerinden oluşturulan 'Umudumuz Özgürlük' müzik grubu huzurevinde konser verdi.
CEZAEVİNDEN HUZUREVİ KONSERİ
Hatay E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu personellerinden oluşan Umudumuz Özgürlük müzik grubu sosyal sorumluluk kapsamında Hatay Huzurevi ve Yaşlı Bakımevi sakinlerine eğlenceli bir konser düzenledi.  Cezaevi Savcısı Orhan Irmak, yaptığı konuşmada Hatay E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu bünyesinde oluşturulan koronun bir kaç aydır faaliyetlerini yürüttüğünü, çalışmaların cezaevi ile sınırlı kalmaması gerektiğini düşünerek huzurevine ziyarete geldiklerini belirtti. 
Hatay E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Duran Altuntop ise 'Uzun zamandır büyüklerimizi ziyaret etme düşüncesi vardı. Kurumumuzda birkaç ay önce oluşturduğumuz müzik grubumuzla sosyal etkinlikler kapsamında dışarıda da faaliyeti devam ettirmek istediklerini, yılbaşı münasebetiyle huzurevinde bir eğlence tertip ettiklerini belirtti. Konsere yoğun ilgi gösteren huzurevi sakinlerine kurum personeli tarafından çiçek ve çikolata ikram edildi. Konser boyunca gönüllerince eğlenen huzurevi sakinleri zaman zaman şarkılar eşliğinde hüznü ve sevinci bir arada yaşadılar. Kurum personeli, hareketli şarkılar eşliğinde huzurevi sakinleri ile çiftetelli, halay ve yöresel oyunlar oynadılar. 


CEZAEVİNDEN HUZUREVİ KONSERİ haberi 04 Ocak 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  48925 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle