CHP ADAYLARINDAN ESNAF ZİYARETİ

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, CHP Milletvekili adayı Dr. Riyat Kırmızıoğlu, CHP İlçe Başkanı İbrahim Aydoğan,Samandağ CHP Kadın Kolları Başkanı Remziye Rencüzoğulları  ile CHP Üyeleriyle birlikte Genel seçim çalışmaları kapsamında Küçük sanayi Kooperatifi Başkanı Mahmut Hocaoğullarını, ziyaret ederek yaklaşan 1 Kasım Genel seçimler için destek istediler.
CHP ADAYLARINDAN ESNAF ZİYARETİ
Sanayi sitesinde gerçekleşen ziyarette, Sanayii sitesi Başkanı Mahmut Hocaoğulları ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada şöyle dedi; “CHP’den samimi bir birlik istiyoruz. Samandağ halkı Belediye Başkanımız Mithat Nehir’in başarılı çalışmalarıyla Samandağ’da CHP’nin oy patlaması yapabileceğini söyledi.   CHP Hatay 5. Sıra Adayı Dr. Riyat Kırmızıoğlu söz alarak yaptığı konuşmada şöyle dedi; “1 Kasım Genel   seçimlerde hiçbir partinin baraj sorunu yok. CHP’nin seçim bildirgesinde yaptığı açılımlarla temelinde barışı savunmakla birlikte, işçi, emekçi, Esnaf, çiftçi kesimlere hazırladığı programlarla Türkiye genelinde kabul görerek büyük bir destek gördü. Türkiye sorunlarına yapılan bu açılımlarla iktidar olmayı hedefliyoruz. Bunun için oylarınızı bilinçli kullanmamız lazım.” Şeklinde konuştu. CHP İlçe Başkanı İbrahim Aydoğan yaptığı açıklamada ise şöyle dedi; “Türkiye’nin kronikleşmiş sorunları var. Bugün Türkiye’de bir sol gazete okuyan biri hemen tutuklanıyor, artık kendimizi güvenli ve özgür hissetmiyoruz. Güvenli ve huzuru sağlayacak tek parti var o da CHP’dir.”dedi. Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir:” Genel seçimlerle ilgili bir değerlendirme yaptı. “üç dört ay aralıklarla Türkiye’yi seçime götürüyorlar. Haziran seçimlerinin ardında şiddet arttı. Halkın hizmet beklentilerinin farkındayız. Bu sefer vereceğiniz desteklerle CHP Hatay’da birinci Parti çıkacak.”dedi
                  
CHP ADAYLARINDAN ESNAF ZİYARETİ haberi 16 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  880 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle