CHP Arsuz'da İlk 4 Belli Oldu

CHP , Arsuz  ve Defne için  eğilim yoklaması yaptı. Geçtiğimiz hafta, aday adaylığından çekildiğini duyuran Aziz Yazar  ve Bülent Seküçoğlu ’nun dışında tüm aday adayları Lion King’te gerçekleşen eğilim yoklamasında hazır bulundu.
CHP Arsuz'da İlk 4 Belli Oldu
Demokratik bir seçimin yaşandığı eğilim yoklamasına, CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu, CHP  Gaziantep Milletvekili Ali Serindağ, CHP  İskenderun İlçe Başkanı Dr. Süleyman Uyar, CHP  Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Osman Tufan ve çok sayıda partili katıldı.  Saat 08.00’den itibaren başlayan seçimlerde 1845 üye oy kullandı. Bunun için salonda 10 adet sandık kuruldu ve her sandık başında üçer görevli hazır bulundu.CHP ’nin Arsuz Belediye Başkan Aday Adayları, üyeleri kapıda karşıladı.  Heyecanlı anların yaşandığı seçimlerde, tüm aday adayları ‘birlik ve beraberlik’ mesajı verdi. Arsuz ’da başkanlık yarışının en güçlü isimleri Necmettin Güler , Necati Yıldız , Nihat Karpuz ve Nazım Culha bir an olsun oturmadılar.  Dışarıda ise Av. Necati Yıldız ’ın pankartları dikkat çekti.  İlerleyen saatlerde ise, Arsuz  Belediye Başkan aday adayları Necmettin Güler , Necati Yıldız  Nihat Karpuz , Nazım Culha , Nejat Pehlivan, Necim Bozkurt, Necmettin Acar , Yıldız Bor , Akil Karaciğer, Bedi Palta ve Fuat Süme, CHP Hatay  Milletvekili Mevlüt Dudu, CHP Gaziantep  Milletvekili Ali Serindağ’la birlikte objektiflere poz verdi. Milletvekili Dudu, “Hiçbir sorun olmadan Cumhuriyet Halk Partililer sandığa gidiyor. Kendi belediye başkan adaylarını kendileri belirleyecekler. Bugün Arsuz ’da aday sayısı 4’e düşürülecek. Genel merkezin yapmış olduğu çalışmalar sonucunda bu sayısı teke düşürülerek, bir arkadaşımız belediye başkanı adayı olacak. Dolayısıyla o arkadaşımızın yanında hep beraber olacağız” dedi.
CHP Arsuz'da İlk 4 Belli Oldu haberi 09 Aralık 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  51670 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle