Chp Belen her yerde

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(51, 51, 51); font-family:droid sans,arial,verdana,sans-serif; font-size:13px">Chp Belen İl&ccedil;e Teşkilatı, yaptığı &ccedil;alışmalarla vatandaşların ilgi odağı olmaya devam ediyor.</span>
Chp Belen her yerde
Hatay’da Chp seslerinin yükseldiği bu seçim süresince, Belen’de Chp İlçe Teşkilatı’nın çalışmaları vatandaşlar tarafından olumlu karşılanıyor. Chp Belen’in aktif olarak çalışan kadrosuna baktığımızda gerçekten organize olmuş bir yapılanma ile karşılaşıyoruz. Chp Belen Basın Koordinatörlüğünden edindiğimiz bilgiler; “İlçe Başkanımız Sn. Fevzi Yüksel’in başkanlığında birçok çalışmaya imza attık. Seçim Komitesi Başkanımız Sn. Sabriye Uçum ve komite üyeleri ilçe teşkilatının programlarını düzenliyor. Gündüz ve geceleri ev toplantıları düzenleyerek daha geniş kitlelere ulaşmaya çalışıyoruz. Adaylarla halkı bir araya getirecek programlar düzenliyoruz. Kadın Kolları gündüzleri ev ev gezerek seçim beyannamesini anlatıyor ve broşürler dağıtıyor. Gençlik Kollarımız gece yarılarına kadar çalışıyorlar. Afiş ve bayrak asma çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Yani teşkilat olarak organize olmuşuz. Belen’in 19 mahallesinde aktif olarak çalışıyoruz.” şeklinde oldu. Geçtiğimiz hafta Kıcı Mahallesi’ndeki ilköğretim okulunun kermesine, Belen Ziya Gökalp ilköğretim okulu ve Kanuni Sultan Süleyman ilköğretim okulunun anasınıfı öğrencilerinin el işi sergilerine, hemşehrilerinin acılı ve sevinçli günlerine, Cırtıman Mahallesi Ada mevkiinde düzenlenen HBBB Sn. Doç. Dr Lütfü Savaş ve Chp Adaylarının katıldığı kahvaltı programına katıldıklarını ifade eden basın sözcüsü çalışmaların aralıksız ve geceli gündüzlü devam edeceği yönünde oldu.
Chp Belen her yerde haberi 27 Mayıs 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Mesut Mutlu adına  tarafından  4390 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle