CHP Belen’de ‘Demokrasi Şöleni’‏

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:calibri,sans-serif; font-size:15px">Ge&ccedil;tiğimiz hafta başı Kadın Kolları Kongresini ger&ccedil;ekleştiren CHP Belen İl&ccedil;e Teşkilatı, hafta sonu ise Gen&ccedil;lik Kolları kongresini misafirlerin ve gen&ccedil;lerin katılımıyla il&ccedil;e binasında ger&ccedil;ekleştirdi.</span>
CHP Belen’de ‘Demokrasi Şöleni’‏

CHP Belen yine yakışanı yaptı.Milletvekili adaylarından Nermin KARA ve İskenderun Gençlik Kollarının misafir olarak katılımıyla gerçekleşen kongrenin divan başkanlığı Seçim Komitesi Başkanı ve Ana Kademe Yönetim Kurulu Üyesi Sabriye UÇUM yürüttü. Kongrenin açılış konuşmasını yapan CHP Belen Gençlik Kolları Başkanı Mustafa ÇERÇİKAYA, atama yoluyla görevi devraldığı Nisan 2015’ten bu yana iki önemli seçim yaşadıklarını ve bu seçimlerde teşkilat olarak başarılı olduklarını söyledi. Demokrasi vurgusu yaparak sözlerine devam eden Başkan Çerçikaya; “geçtiğimiz günlerde kadın kolları kongresini yaptık. Şimdi de gençlik kolları kongresini gerçekleştiriyoruz. Kongrelerimizin adil, tarafsız ve tüzüğe uygun olması demokrasi açısından umut vericidir. İlçe Başkanım Sn. Fevzi YÜKSEL’in de belirttiği gibi; aday olan arkadaşların kişilere değil partiye hizmet etmesi gerektiğinin, makamın değil teşkilatın önemli olduğunun bir kez daha altını çiziyoruz. Kongrelerimiz diğer partilerdeki gibi belirli bir kısmın isteği üzerine değil de demokrasi içinde gerçekleşmesi ayrıca gurur vericidir. Gençlik kollarının başkalığını yürüttüğüm süre boyunca tarafsız ve teşkilatçı bir yol izledik. Aynı süre boyunca da Fevzi Başkanımız son ana kadar destekçimiz oldu. Fevzi Başkanıma ve ekip arkadaşlarıma sizlerin huzurunda teşekkür ediyor ve emek en yüce değerdir diyorum.” dedi. Kongrede tek listeyle aday olan İklime KABASAKAL CHP Belen’in Yeni Gençlik Kolları Başkanı oldu.

CHP Belen’de ‘Demokrasi Şöleni’‏ haberi 07 Aralık 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1235 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle