CHP DE BİRLEŞME ZAMANI

HP Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş Hatay Büyük Şehir Belediye Başkan Adayı olarak CHP İl örgütünü Ziyaret ederek Milletvekili Hasan Akgöl Mevlüt DUDU ve Refik ERYILMAZ ile ilçe başkanlarımızın katılımıyla bir toplantı gerçekleştirmiş ve seçim sürecine ilişkin olarak Parti örgütümüzle görüş alışverişinde bulunmuştur.

CHP DE BİRLEŞME ZAMANI

Genel Başkanları Kemal Kılıçdaroğlu'nun ve il örgütünün göreve geldiklerinden itibaren Türkiye'deki herkesi geçmişinde hangi siyasi yerde durmuş olursa olsun sürekli bir çağrıda bulunduklarını ifade eden Mullaoğlu, geçmişte, sağ ve sol olarak ayrılan siyasal düşüncenin insan ve yaşam unsurunda birleştiğini gördüklerini ve bundan mutlu olduklarını kaydetti. Hoşgeldin diyoruz. Bundan sonra aynı düşüncede olan bütün kesimlere de çağrıda bulunuyoruz. Bu güzelliği hep birlikte yeni Türkiye'yi beraber kuralım diyoruz. Toplantıya CHP Hatay Milletvekilleri Refik Eryılmaz, Hasan Akgöl ve Mevlüt Dudu'nun yanı sıra CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Lütfü Savaş da katıldı.

CHP DE BİRLEŞME ZAMANI haberi 27 Aralık 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  78200 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle