CHP GENÇLİK KOLLARINDAN İNŞAAT İŞÇİLERİNE ZİYARET

CHP İskenderun İlçe Gençlik Kolları  Başkanı Mehmet Yeşilmen ve beraberindeki heyet inşaat işçilerini ziyaret etti.

CHP GENÇLİK KOLLARINDAN İNŞAAT İŞÇİLERİNE ZİYARET
Gençlerin yaptığı ziyaretten memnun olan işçiler "Birçoğumuz Hiç bir güvencemiz olmadan çalışıyoruz. İş güvenliğimiz yok,tatilimiz,bayramımız yok üstüne üstlük kazancımız bize yetmiyor.Kimsede bizim sorunlarımızla ilgilenmiyor.Dünyayı biz inşa ediyoruz ama altında kalan biz oluyoruz" şeklinde konuştu.
CHP İskenderun Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Yeşilmen ise inşaat işçileriyle konuşmasında şunları ifade etti :"İnşaat işçilerinin dünyayı inşa ettiğini lakin altında kalanında yine o işçilerin olduğu bir gerçektir.İnsanların geçimini sürdürebilmeleri için inanılmaz zor şartlarda çalıştıklarının farkındayız.
Bu zor şartların , bu kötü talihin değişmesi CHP’den geçmektedir.İş kazaları ve ölümleri artık bir KADER! Olmaktan çıkmalı.Biz CHP olarak emeğin en yüce değer olduğunu her zaman savunuyoruz.Herkes bunu bilmeli ki CHP iktidarın bu tür sorun ve engellerle karşı karşıya kalınmayacağıdır.Sosyal demokrat iktidar ile işçi ve emekçi hakettiği yaşam düzenine kavuşacaktır. İlk hedefimiz yerel seçimlerdir. Unutmamalıyız ki , CHP varsa herkes için var" dedi.