CHP GENÇLİK UĞUR MUMCU YU UNUTMADI

Bir memur çocuğu halktan biri, halk için yazan, derdi halk olan ve halkın için ölen bir gazeteci, ölümünün 23.cü yılında Uğur Mumcu’yu saygı sevgi ve rahmetle anıyorum. 
CHP GENÇLİK UĞUR MUMCU YU UNUTMADI
. Uğur Mumcu'nun 24 Ocak 1993 tarihinde haince öldürülmesinin üzerinden tam 23 yıl geçmesine rağmen, Mumcu cinayeti halen aydınlatılmadı Uğur Mumcu cinayeti, ülkemizde yaşanan binlerce cinayet gibi faili meçhul olarak kaldı. Ne bombayı koyanlar ne de onların arkasındaki karanlık güçler bulunamadı. Türkiye, yıllardır bağımsızlık ve demokrasi sevdalısı evladının katillerini bulamamanın ayıbı ile yaşıyor. Eskiden bazı gizli ve karanlık odakların gerçekleri yazan gazetecileri öldürtmesi, günümüzde ise yine sadece gerçekleri yazan gazetecilerin kendisi sözde ak zihinleri karanlık kişiler tarafından hapis cezasına çarptırılmaları mahkum edilmeleri ülkemizde demokrasiye inanmış hiçbir bireyin kabul edeceği bir şey değildir. Karanlıkları aydınlatmak nasıl gazetecilerin işiyse onlara bu yolda destek verecek olan yine biz gençler ve halkımız olmalıdır. Unutulmasın ki bu ülkenin aydınlarının sadece bedenleri öldürülmüş veya mahkum edilmiştir. Gerçekler yani düşünceler hürdür evrenseldir asla yok edilemez mahkum edilemez. Ve yine unutulmasın ki halen ülkemizde yetişmekte olan yüzbinlerce UĞUR MUMCU vardır. Halkı için yazan tüm kalemlere selam olsun.
CHP HATAY İL GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI: ÜMİT KUTLU 
CHP GENÇLİK UĞUR MUMCU YU UNUTMADI haberi 25 Ocak 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  995 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle