CHP HATAY MİLLETVEKİLLERİNDEN ZERZENİŞ

CHP HATAY MİLLETVEKİLLERİNDEN ZERZENİŞ
  CHP Hatay Milletvekilleri Suriye’ye yapılacak herhangi bir askeri müdahalenin Türkiye’nin ulusal çıkarlarına hizmet etmeyeceğini belirterek, “Suriye’deki bir savaş bölgeyi etkiler ve Türkiye’yi de doğrudan Ortadoğu bataklığına sürükler” dediler.

   CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Hatay Milletvekilleri Mehmet Ali Edipoğlu, Hasan Akgöl, Mevlüt Dudu ve Refik Eryılmaz, düzenledikleri ortak basın toplantısında Suriye’ye yapılacak herhangi bir askeri müdahalenin Türkiye’nin ulusal çıkarlarına hizmet etmeyeceğinin altını çizdiler.

İl binasında yaptıkları basın toplantısında hazırladıkları basın bültenini okuyan CHP Milletvekili Refik Eryılmaz, “Daha önce Tunus’ta başlayıp,Libya,Mısır,Bahreyn ve Yemen’de devam eden ayaklanmaların ABD’nin Büyük Ortadoğu projesi çerçevesinde gelişen olaylar olduğunu ABD ve İsrai’in Ortadoğuyu yeniden şekillendirmeye çalıştığını ve Suriye’de yaşanan olaylarında bu kapsamda değerlendirilmesi gerekmektedir” dedi.

CHP HATAY MİLLETVEKİLLERİNDEN ZERZENİŞ haberi  tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  125285 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle
Beğendiniz mi?
Okunma
Tarih
Kategori
Şehir
Kaynak