CHP heyeti İskenderun’da

Panele katılmak ve bazı ziyaretlerde bulunmak üzere kentimize gelen CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Şafak Pavey, CHP Genel Sekreteri ve İstanbul Milletvekili Bihlun Tamaylıgil, CHP Grup Başkanvekili veAnkara Milletvekili Emine Ülker Tarhan, Hatay Milletvekilleri Mehmet Ali Edipoğlu, Mevlüt Dudu, Hasan Akgöl, Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, Cumhuriyet Halk Partisi il ve ilçe yöneticileri, belde belediye başkanları, belediye meclis üyeleri, çarşı esnafını ziyaret etti ve vatandaşlarla da ayaküstü kısa sohbetlerde bulundu.
CHP heyeti İskenderun’da
CHP Genel Sekreteri ve İstanbul Milletvekili Bihlun Tamaylıgil, Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek’i çalışmalarından dolayı kutladı.Kadınlarla ilgili ortak platform çalışması için kentimize geldiğini anlatan CHP Genel Sekreteri ve İstanbul Milletvekili Bihlun Tamaylıgil, kadınlarla ilgili sosyal hizmetlerden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.Sosyal demokrat belediyelerin yaptığı çalışmaların farkının burada kendini gösterdiğini ifade eden Cumhuriyet Halk Partisi Genel Sekreteri ve İstanbul Milletvekili Bihlun Tamaylıgil, “Bizde öncelik halka hizmet ve hizmetin getireceği refahı, huzuru paylaştırmak. Sosyal demokrat belediyecilik ve sosyal demokrat belediyecilik yönetim anlayışına Türkiye’nin ihtiyacı olduğu gerçek. Önümüzdeki süreçte de halkımıza yaptığınız hizmetler ve yapacaklarınızı da öne koyarak o yönde açacağımız önemli bir proje açılımı sözkonusu olacak.
Sosyal demokrat belediyeler fuarında sizlerin de katkılarınız ve yaptıklarınız tüm halkımızla paylaşılmış olacak” dedi.Kentte yaşamanın huzur, güvenlik, mutluluk anlamını taşıdığını vurgulayan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Sekreteri ve İstanbul Milletvekili Bihlun Tamaylıgil, Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek’in önemli bir bölgede yerel yöneticilik yaptığını ifade ederek, “Yapılan başarılı çalışmalardan dolayı kutluyorum. Genel merkez olarak tüm belediyelerimize güveniyoruz, inanıyoruz, onlarla gurur duyuyoruz” diye konuştu.İskenderun Belediyesi Kadın Gönüllüleri Sosyal Marketi de gezildi. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Şafak Pavey, Sosyal Market çalışmalarından dolayı memnuniyetini ifade ederken, Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili ve Ankara Milletvekili Emine Ülker Tarhan, “Bu çok özel bir model. Çalışmalarınızdan dolayı sizi kutluyorum” dedi.Program, Belediye Kültür Sarayında düzenlenen panelle sürdü. 
CHP heyeti İskenderun’da haberi 03 Mart 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  32200 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle