CHP İLÇE TEŞKİLATINDAN EMNİYET MÜDÜRÜNE ZİYARET

CHP İskenderun İlçe Başkanı Dr.Süleyman UYAR ve ilçe yönetimi 10 Nisan Emniyet Teşkilatının kuruluş yıldönümü ve Polis haftası münasebetiyle İskenderun Emniyet Müdürü Cengiz BAŞER'e nezaket ziyaretinde bulundular.
CHP İLÇE TEŞKİLATINDAN EMNİYET MÜDÜRÜNE ZİYARET
Uyar Ülkenin her köşesinde fedakarca görev yapan polislerimize şükranlarımızı sunuyoruz diyerek   zor koşularda çalışan Emniyet Teşkilatı mensuplarımızın gösterdiği gayretin karşılığı, daha iyi şartlarda görev yapma imkânının sağlanmasıdır. Bu iyileştirmeler, Emniyet Teşkilatına yönelik bir lütuf değil, hak edilen bir durumun yerine getirilmesi olacaktır.10 Nisan Polis Günü sebebiyle Emniyet Teşkilatımızın 168. yıldönümünde fedakâr ve çalışkan mensuplarının bu özel gününü kutlar, halkın huzurunu sağlama gayreti sırasında hayatını kaybeden veya aramızdan ayrılmış emniyet şehitlerimize Allah'tan rahmet, Emniyet Müdürlüğü’müzün tüm çalışanlarına da sağlık ve mutluluk dilerim dedi.   
  
 Emniyet müdürü Cengiz BAŞER’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek sizlerin ve halkımızın desteği ile görevimizi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Bölgemizin en büyük sorunlarından biri uyuşturucu , vatandaşlarımızla elele vererek bu illeti kökünden kazımaya kararlıyız. Emniyet teşkilatı çalışanlarımız ve Toplum Destekli Polisimiz Mahallelerde huzur toplantıları yapmaya devam etmektedir. Halkımız bu konuda oldukça bilinçli bizler her şeyi duyup göremeyebiliriz bu konuda bizim sloganımız herkes polis ; vatandaşlarımız olumsuz durumda bizleri çekinmeden arayabilirler. Özellikle suçla mücadele konusunda asla taviz vermeyeceğiz. Geçtiğimiz günlerde arkadaşlarımız Türkiyede yakalanan en büyük 3. Uyuşturucu hap operasyonunu başarıyla gerçekleştirdiler.Hırsızlık ve adi suçla mücadelede oldukça başarılı bir grafik yakaladık. Burada sizlerinde katkıları büyük bizlere olan desteğinize teşekkür ediyoruz hep birlikte suçun silindiği bir ortam yaratmak diyerek Cumhuriyet Halk Partisi ilçe yönetimine çalışmalarında başarılar diliyorum dedi.