CHP Lİ KADINLAR KOLLARI SIVADI

Gidilmedik yer sıkılmadık el bırakmayacağız.. CHP'li kadınlar kolları sıvadı ve seçim öncesi çalışmaları başlattı. 
CHP Lİ KADINLAR KOLLARI SIVADI
 Ülke genelinde eşzamanlı olarak  bir araya gelen CHP'li kadınlar dün Hatay il binasında da kalabalık bir şekilde toplandı, gidilmedik yer, çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacaklarını vurguladı. Bir araya gelen ilçe kadın kolları başkanları, aynı hedef uğrunda tek ses tek yürek oldu ve “Başaracağız. Sol açık yola çık” mesajını iletti.
Toplantıda bir konuşma yapan CHP Hatay İl Kadın Kolları Başkanı Şevleda Uzun, Türkiye'nin kadın profilini çıkarmak, kadınlara yönelik yerel ve genel kadın politikalarının oluşturulmasına ve geliştirilmesine katkı sunmak, bölgesel sorunlar ve çözüm önerilerine ulaşmak, yöre halkıyla buluşmak ve yerel seçimler öncesi güçlü bir kadın örgütü oluşturabilmek amacıyla kadın kolları MYK ve Kadın kolları Genel Başkanı Hilal Dokuzcan öncülüğünde başlayan CHP kadınları Anadolu yollarında 7 ayda 7 bölge çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini söyledi. 
Bu çalışma kapsamında düzenlenen 8, 9, 10 Kasım 2. İl başkanları eşgüdüm toplantısı ile bölge çalışmalarında etkinliği arttırmak, örgüt içinde iletişim ve eşgüdüm sağlamak, dayanışma ve yardımlaşma ruhunu arttırmak ve umudu, inancı ve güveni örgütlemek amacıyla 7 ayda 7 bölge çalışmasının 7 ayda il çalışmaları ile güçlenmesine karar verdiklerini belirten Uzun, bu doğrultuda, ortak hedef, ortak söz, ortak eylem, ortak davranış biçimi geliştirmenin öne çıktığını bildirdi ve şunlara değindi: “Dolayısıyla il ve ilçelerde yapılacak çalışmaların arttırılması ve eş zamanlı olması önemli hale gelmektedir. 

Bunun için 7 ayda 7 bölge çalışması, 7 ayda illere uygulanabilecek hale getirilmiş ve illerin 7 aylık çalışmadan sonra 7 ayda ilçe, 7 ayda mahalle, 7 ayda sandık çalışmasına geçilecektir. Burada hedef seçimlerin iki ana unsuru olan Kadınlar ile sandığı bir araya getirecek bir çalışmayı en etkin biçimde gerçekleştirmektir. 
Türkiye'nin dört bir yanında bugün 15 Kasım 2012 günü saat 11:00'de Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün açtığı yolda yürümekten onur duyan Cumhuriyet Halk Partisi'nin tüm il kadın kolu başkanları, ilçe kadın kollarının başkanları ve kadın kolları ile birlikte tek ses, tek yürek oluyoruz. 
Tüm iller 'yerel seçimlere giderken 7 ayda iller' çalışmamızı başlatıyoruz. 
Gidilmedik yer, çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. Çalışmalarımız boyunca ana vurgumuz eşit temsil eşit katılım talebimizi arttırmak, kadının sesini çoğaltmak ve bu sesi paylaşmak olacak. 
Yaşadığımız tüm olumsuzluklara karşı umudu inancı ve güveni örgütlemek birincil görevimizdir. 
Ülkemizin her şeyden çok birliğe ve bütünlüğe, sevgiye ve saygıya ihtiyacı var. Daha mutlu daha huzurlu bir hayat için tek ses, tek güç, tek yürek olmaya ihtiyaç var. 
Bu güç kadınlardan gelecek. ANA-dolunun kadınlarından. Başaracağız. Sol açık yola çık. Haydi kadınlar barış, bolluk bereket için siyasete.”
CHP Lİ KADINLAR KOLLARI SIVADI haberi 16 Kasım 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  109745 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle