CHP SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ DEVAM EDİYOR.

   CHP Parti Okulu eğitimlerini bitirenlere verilen Sosyal Sorumluluk Projesi çerçevesinde ilk grup projesini hayat geçirdi.
CHP SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ DEVAM EDİYOR.
 İlçe Başkanı Süleyman UYAR İlçe yöneticisi Edip Gürlek  Gökmeydan Eski Belediye Başkanı Akil Karaciğer , İlçe Gençlik Kolları başkan yardımcısı Cem Karpuz ve parti üyesi İlyas ARAZ  Aşağı Kepirce köyünden maddi imkanı müsait olmayan çocukları velileri ile birlikte bir çocukta sen güldür projesi kapsamında keyifli bir gün geçirmelerini sağladılar.    Aşağı kepirce köyünden araçlarla alınan çocukların heyecanları gözlerinden okunurken, İlçe başkanı Süleyman UYAR görüşlerini şöyle dile getirdi. CHP parti okulu olarak verdiğimiz parti içi eğitim sonrası bizlere verilen görev proje üreterek sunmamızdı. Bizler böyle bir etkinlik planladık. Bizlerle birlikte parti içi eğitime katılan  diğer arkadaşlarımızda farklı projelerle çeşitli etkinlikler düzenleyecekler. 
 
Amacımız çeşitli nedenlerle sosyal etkinliklerden uzak kalan  ailelerin çocuklarını Alışveriş merkezinde ağırlamaktı.  Onların mutluluğu, neşesi bizleri çok mutlu etti. Bizim projemizin devamı olacak .Başka köylerden çocuklarıda çeşitli etkinliklerde bir araya getireceğiz dedi.   Etkinlikte çocuklarla bir araya gelen Chp Hatay Milletvekili Av.Mevlüt DUDU’da çocuklarla bir süre sohbet etti.    Etkinliğe katılan çocukların mutluluğu gözlerinden okunurken şunları söylediler. Burada oyun alanında çeşitli oyuncaklara binerek keyifli dakikalar geçirdik yemeğimizi yedik ve avm’yi gezme imkanı bulduk..Çok güzel bir gün bu anı asla unutmayacağız bizleri buraya getirenlere çok teşekkür ediyoruz diyerek sevinçlerini dile getirdiler . Güzel bir günün sonu ise sahilde yapılan yürüyüş sonrası tatlı keyfi oldu.