CHP YE KATILIMLAR DEVAM EDİYOR

HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Yayladağı İlçe Başkanlığı'nı ziyaret ederek partililerle bir araya geldi ve partiye yeni katılan 80'i aşkın kişiye CHP rozeti taktı.

CHP YE KATILIMLAR DEVAM EDİYOR
Parti binasında gerçekleşen ziyarette Başkan Savaş yanı sıra CHP Hatay Milletvekili Hasan Akgöl, CHP Yayladağı İlçe Başkanı Nevzat Gonca, parti üyeleri ve çok sayıda vatandaş hazır bulundu.Hatay’da gidilmedik yer bırakmayacaklarını ve Hatay'ın kalkınmasını sağlamak için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını belirten Başkan Savaş, "Büyükşehir Belediyesi olarak hemşehrilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Seçim çok önemli değil yapılan çalışmalar önemlidir. Biz hiçbir mücadeleden kaçmıyoruz. Hatay için yapılması gereken bütün hizmetlerin farkındayız.
Altyapı, üstyapı, yol, ulaşım gibi konularda bütün çalışmalarımız devam ediyor. Biz her zaman hemşehrilerimizin yanında olacağız. Bu şehri ve ülkeyi hep birlikte kalkındıracağız" dedi.Milletvekili Hasan Akgöl yaptığı konuşmada ise, Hükümetin 12 yıllık iktidarlığı boyunca özellikle Hatay'daki köylerin hizmet bakımından yoksul bırakıldığını ifade ederek "Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanımız Sayın Lütfü Savaş ile birlikte Hatay'ın her noktasına gidiyoruz. Bakımsız bırakılan köylerimize, mahallelerimize en güzel hizmetleri yaparak 12 yıllık farkı kapatarak farkımızı göstereceğiz" dedi. Yapılan konuşmalar sonrasında HBB Başkanı Savaş ve Milletvekili Akgöl partiye katılım gösterenlere rozetlerini taktı. 

 

CHP YE KATILIMLAR DEVAM EDİYOR haberi 02 Mart 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  22620 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle