CHP'liler birlik ve beraberlik mesajı verdiler

CHP Genel Merkezi tarafından geçtiğimiz günlerde ataması yapılan CHP Hatay İl Başkanı Ertuğrul Gün ile Antakya Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri parti binasında basın toplantısı düzenleyerek birlik ve beraberlik mesajı verdiler.
CHP'liler birlik ve beraberlik mesajı verdiler
 CHP İl Başkanı Ertuğrul Gün, partideki kırgınlıkların geride kaldığını, bundan sonra birbirlerine kenetlenerek CHP'yi iktidara taşımak çalışılması gerektiğini kaydetti.
     Zorlu bir görevi devraldıklarını ve kendilerine verilen sorumluluğu yerine getirme durumunda olduğunu ifade eden Gün, ''Bugünden itibaren artık sevgi tohumları ekmeli ve birbirimizi kucaklamalıyız'' dedi.
     CHP Antakya Merkez İlçe Başkanı İbrahim Yaman da, CHP üyelerinin iktidarı özlediğini söyledi.
     Kendisine verilen görevi, yapılacak olan ilçe kongresine kadar sürdüreceğini ve kongrede aday olmayacağının altını çizen Yaman, ''Elbette ki, verilen bir görevden kaçamazdım. Bugünden sonra tüm partililerin desteğine ihtiyacımız var. Süreç işlerken kırılan, üzülen olabilir. Biz bu sayıyı minimuma indirmek için elimizden geleni yapacağız. Hemen altını çizmeliyim ki, ben CHP Antakya Merkez İlçe Başkanlığına aday değilim'' diye konuştu.