Chp’liler kahvaltıda buluştu

Chp Belen Gençlik Kolları’nın Belen Vadi Restoran’da düzenlediği kahvaltıya katılım yüksekti. Partililerin yoğun ilgi gösterdiği kahvaltı programı geçtiğimiz pazar günü gerçekleşti.
Chp’liler kahvaltıda buluştu
 Chp Belen İlçe Gençlik Kolları, birlik beraberliği vurgulamak ve kadın kollarıyla birlikte teşkilatla kaynaşmak, bir bütün olmak adına kahvaltı düzenledi. Chp Hatay Milletvekili Sn. Mevlüt Dudu’nun eşi Suzan hanımla eşlik ettiği programa; Chp Belen İlçe Başkanı Sn. Fevzi Yüksel eşi Tülay hanımla, İlçe yönetimi, kadın kolları, gençlik kolları ve partililerde katıldı. Program sonunda Gençlik Kolları Başkanı Sn. Hüseyin Bayrakdar’ın basına verdiği demeçte; “Chp Ailesi içinde olmak güzel. Ancak Chp’nin Belen Ailesi içinde olmak gurur verici. Herşeyini ortaya koyarak gecesi gündüzü olmadan çalışan teşkilatımızın gençlik kollarımla bir parçası olmaktan çok mutluyum. ilçe başkanıma ve kadın kolları başkanıma teşekkür ediyorum. Kadın kollarıyla ortaklaşa çalışmalarımız devam edecektir. Vadi Restoran’a, çalışanlarına gösterdikleri ilgiden dolayı ve şanlı Türk bayrağımızla birlikte partimizin bayrağını dalgalandırdıkları için partim adına teşekkür ederim. ” dediği öğrenildi.
Chp’liler kahvaltıda buluştu haberi 18 Şubat 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  39810 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle