CHP’liler kongre için düğmeye bastı.‏

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(51, 51, 51); font-family:droid sans,arial,verdana,sans-serif; font-size:13px">Fevzi Y&uuml;ksel Başkanlığındaki CHP Belen İl&ccedil;e Teşkilatı; Ana Kademe, Gen&ccedil;lik Kolları ve Kadın Kollarıyla kongre s&uuml;recine giriyor.</span>
CHP’liler kongre için düğmeye bastı.‏
Başkan Yüksel; ”Demokrasiye gölge düşemez.”
7 Haziran seçimlerinden sonra Cumhuriyet Halk Partisi’nin Türkiye genelinde, kongre sürecine girdiğini biliyoruz. Hükümetin kurulamaması ve erken genel seçim tartışmalarının başlaması üzerine, bazı bölgelerde erken genel seçim sonrası kongrelerin yapılması kararı alındı. CHP Belen İlçe Başkanı Fevzi Yüksel kongre sürecini değerlendirirken; “Demokrasiye gölge düşmemesi için Ana Kademe, Gençlik Kolları ve Kadın Kollarıyla kongre sürecine giriyoruz. Seçim çalışmalarımızı ve kongre hazırlıklarımızı bir arada yürütüyoruz. Geçtiğimiz günlerde delege seçimlerimizi gerçekleştirdik. Önümüzdeki 1 Kasım seçimlerine yepyeni bir kadro ile gireceğiz. 7 Haziran seçimlerine nazaran daha başarılı seçim geçireceğimize inancımız tam.” ifadelerine yer verdi. Kongreyi bu hafta sonu gerçekleştireceklerini kaydeden Başkan Yüksel; “20 Eylül saat 13.00’de Belen Kanuni Sultan Süleyman Kervansarayında kongremiz başlayacaktır. Kongremize tüm halkımız davetlidir.” dedi.
CHP’liler kongre için düğmeye bastı.‏ haberi 15 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1080 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle