CHP’lilerden şehit yakınlarına ziyaret

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(51, 51, 51); font-family:droid sans,arial,verdana,sans-serif; font-size:13px">Fevzi Y&uuml;ksel başkanlığındaki CHP Belen İl&ccedil;e Teşkilatı, İskenderun Şehit ve Gazi Aileleri Dayanışma Dernek Başkanı Fevzi Mercanoğlu&rsquo;nun ailesini evinde ziyaret etti.</span>
CHP’lilerden şehit yakınlarına ziyaret
Başkan Yüksel; “Hesabını vereceksiniz.”
İskenderun Şehit ve Gazi Aileleri Dayanışma Dernek Başkanı ve aynı zamanda şehit babası Fevzi Mercanoğlu’nun ailesini ziyaret eden CHP Belen İlçe Başkanı Fevzi Yüksel, dün akşam saatlerinde Hakkâri’den gelen şehit haberleri sonrasında sosyal medya hesabı üzerinden ver yansın etti. Başkan Yüksel sosyal medya üzerinden yaptığı yazılı açıklamada; “Yüreğimiz yanıyor. Vatan ihanetler uğruna, çıkarlar uğruna elimizden gidiyor. Buna sebep olanlar, çanak tutanlar ve yeterince ses çıkarmayanlar bu işin sorumlusudurlar. Açılım ve çözüm süreci adı altında teröre hizmet edilmiş, teröristlerin palazlanmasına göz yumulmuş, güvenlik güçlerinin eli kolu bağlanmış ve kışlasına mahkûm edilmiştir. Bunun sonucu olarak gencecik vatan evlatlarını şehit verdik ve vermeye devam ediyoruz. Akşam saatlerinde Hakkâri’den gelen şehit haberleri ile bir kez daha yüreklerimiz yandı. Ne söylenir. Ne söylemeli. Bu acı yaşanırken bile oyu düşünen ve milletvekili sayısı hesabı yapanlara ne denir. Bu ihanet şebekesine ne söylemeli. Er yâda geç bunun hesabı sorulmalı ve sorulacaktır. Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Yüreğimizi yakanlar bunun hesabını vereceksiniz.” ifadelerini kullandı. Seçimlerin yenilenme tarihi kesinleştikten sonra takipçilerine sosyal medya üzerinden seçim çağrısı yapan İlçe Başkanı Yüksel seçime hazır olduklarını dile getirerek 1 Kasım’da gereken dersi vereceklerini yineledi.
CHP’lilerden şehit yakınlarına ziyaret haberi 08 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1540 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle