ÇİNÇİN DEN ESNAF ZİYARETİ

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin, 11 Mayıs'ta yapılacak seçim öncesi esnaf ve sanatkârları ziyaret etmeye devam ediyor.
ÇİNÇİN DEN ESNAF ZİYARETİ
Çinçin,  Meydan Hamamı civarı esnafını tek tek ziyaret ederek esnafla sohbet etti ve hayırlı işler temennisinde bulundu. Çinçin'in ziyaretine, bazı oda başkanları ve ATSO üyeleri katıldı.Çinçin, tek tek işyerlerini dolaştı. Esnafın dert ve sorunlarını dinleyen Çinçin, ziyaretin amacını esnafın durumunu yakından görmek ve onlarla sohbet etmek olduğunu belirtti.
 
11 Mayıs tarihinde yapılacak kongrede daha büyük ve faydalı projeleri hayata geçirmek ve istikrarın devamı için ATSO' ya yeniden başkan adayı olan Çinçin, seçim döneminin düzeyli şekilde geçmesinden memnun olduğunu ve demokrasi içinde bir seçim yaşayacaklarını belirtti. 
ÇİNÇİN DEN ESNAF ZİYARETİ haberi 10 Mayıs 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  105965 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle