ÇOK AMAÇLI SALON AÇILIŞI

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Şirince mahallesinde yapımı tamamlanan taziye ve çok amaçlı salonun açılışını yaptı.

ÇOK AMAÇLI SALON AÇILIŞI

2013-2014 tarihleri arasında Başkan savaş’ın desteği ve Şirince mahalle muhtarı Ahmet Urlar’ın girişimleriyle Antakya Belediyesi tarafından yaptıran taziye ve çok amaçlı salonun açılışına Şirince mahalle sakinleri yoğun katılım gösterdi.Açılışta okunan Kuran Tilaveti ve Hatay İl müftüsü Cafer Erol duasının ardından taziye ve çok amaçlı salon Şirincelilerin hizmetine açıldı.Açılışta konuşan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, tesisin hem mahalle hem kent halkına hayırlı olmasını dileyerek, ‘’ Ne kadar ismi taziye salonu olsa da inşallah o günler için kullanma gereği duymayız. İyi günlerde kullanmayı Rabbim nasip eder’’ dedi.

ÇOK AMAÇLI SALON AÇILIŞI haberi 05 Temmuz 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  39120 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle