CÖMERT İN YOL ARKADAŞLARI

CHP Antakya Gençlik Kolları Adına Başkan Ümit Kutlu, Abdullah Cömert isminin artık ölümsüz olduğunu ifade etti.
CÖMERT İN YOL ARKADAŞLARI
Başkan Kutlu açıklamasında şu görüşlere yer verdi, “Hayat doluydu ve yaşamayı çok severdi. Hayatı dolu dolu yaşardı. Ailesine bağlı bir babanın annenin yetiştirebileceği en hayırlı evlatlardan biriydi. Hep halkın haklı isteklerinin yapılması gerektiğine inanırdı. İşte bu yüzden dolayıdır gezi parkı direnişleri başladığından beri hep alanlardaydı. Sayısız defa biber gazına maruz kalmış birçok defa ölüm tehlikesi atlatmıştı. Son olayda polisin müdahalesi sırasında darp edilmiş darp edilmişliğinde verdiği yorgunluktan kaynaklı eve dönerken yine polisler tarafında kıstırılarak hunharca katledilmiştir. Biz bunu yapan zihniyeti kınıyor ve lanetliyoruz. Yetkilileri göreve davet ediyoruz. Nasıl istenilen olaylarda 2 saat içinde zanlılar bulunup nasıl çıkartılabiliniyorsa kardeşimiz Abdullah Cömert’inde katilinin en kısa zamanda bulunması ve gerekenin yapılmasını istiyoruz.
 
 Savunmasız bir insanı öldürmenin mutlaka ki bir karşılığı olmalıdır.Şunu kimse unutmasın ki adalet en kısa zamanda tecelli edecek ve gerçekler ortaya çıkacaktır. Demokrasi şehidimiz yoldaşımız Abdullah Cömert daima kalplerimizde yaşayacaktır. Bundan sonra yapacağımız her etkinlikte eylemde onun yanımızda olduğunu hissedeceğiz. Yoldaşımız canını halkın talepleri için adamış gerçek bir halk kahramanıdır. Abdullah Cömert ismi bundan sonra ölümsüzdür.Ve son olarak yetkililerden en kısa zamanda kardeşimizin vefat ettiği sokağın ismini değiştirilerek Abdullah Cömert koyulmasını talep ediyoruz. Kardeşimize ve yoldaşımıza Allahtan rahmet kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.”
CÖMERT İN YOL ARKADAŞLARI haberi 11 Haziran 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  96985 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle