CUMHURİYET BİZİM İÇN EN ÖNEMLİ BAYRAMDIR

Milliyetçi Hareket Partisi İl Kadın Kolları Başkanı Cumhuriyetimizin 92. Yılı münasebeti ile yazılı bir açıklama yaptı.Yaptığı açıklamada Başkan Dilek Demirdöven şu ifadelere yer verdi.
CUMHURİYET BİZİM İÇN EN ÖNEMLİ BAYRAMDIR
Cumhuriyet Bayramı her yıl 29 Ekim’de ulusça, kıvançla kutladığımız bir milli gün olduğunu belirten Başkan Demirdöven: “ Bu günde yurdumuzun hemen her yerinde ve okullarımızda  törenler düzenlenir, konuşmalar yapılır.  Bugün izim için önemli ve değerli bir gündür. Çünkü buğu Cumhuriyet kurulmuş ve insanlar Cumhuriyetle birlikte özünde var olan özgürlük ve eşitlik gibi unsurları kavramıştır.” Şeklinde konuştu.
Cumhuriyet’in bir halk yönetimi şekli olduğunu ifade eden MHP İl Kadın Kolları Başkanı Dilek Demirdöven: “ Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir sözüyle Mustafa Kemal Atatürk’ün  dediği gibi; “Türk ulusunun yaradılışına ve yaşantısına en uygun olan yönetim şekli Cumhuriyettir.”  Atatürk bu sözyle Türk ulusuna en yakışan yönetimin Cumhuriyet olduğunu belirtmiştir.” Dedi.Cumhuriyetin özgürlük, eşitlik, bağımsızlık gibi kavramları içinde barındırdığını ifade eden Başkan Demirdöven, Cumhuriyete kavuşmamızın kolay olmadığını belirterek Cumhuriyet’in  bizim için en önemli bayram olduğunu ifade etti.
CUMHURİYET BİZİM İÇN EN ÖNEMLİ BAYRAMDIR haberi 28 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1690 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle