DAĞYELİ GAZETESİ 52 YAŞINDA

Kırıkhan'da günlük olarak yayınlanmakta olan Dağyeli Gazetesi 52. kuruluş yıldönümünü pasta keserek kutladı.
DAĞYELİ GAZETESİ 52 YAŞINDA
 Gazetenin İmtiyaz Sahibi Fehmi Akı, gazetesinin 23 Temmuz 1959 yılında kurulduğunu, o günden bugüne bir fiil günlük olarak yayın hayatını devam ettirdiklerini söyledi.
 

     İlçenin sorunlarını parmak bastıklarını ve sorunların çözümü için katkı sağladıklarını ifade eden Akı, tüm partilere ve sivil toplum kuruluşlarına eşit uzaklıkta olduklarını, ciddi ve doğru gazetecilik yaptıklarını kaydetti.
     Konuşmalardan sonra, Dağyeli Gazetesinin 52. kuruluş yıldönümü pastasını, gazetenin imtiyaz sahibi Fehmi Akı, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Korkmaz ve AK Parti İlçe Başkanı Ali Meto kestiler.
 

     Gazetenin idare bürosu ziyaretçi akınına uğrarken, AK Parti Hatay Milletvekillerinden Mehmet Öntürk, Adem Yeşildal ve Hatay Valisi M. Celalettin Lekesiz'de birer kutlama mesajı göndererek, gazete idarecilerini ve çalışanlarını tebrik etti.
DAĞYELİ GAZETESİ 52 YAŞINDA haberi 26 Temmuz 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  75920 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle