DAHA YEŞİL BİR ANTAKYA İÇİN

Antakya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü Ekipleri daha yeşil bir Antakya için harıl harıl çalışarak hizmet veriyor.

DAHA YEŞİL BİR ANTAKYA İÇİN
Antakya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri kent genelinde park ve yeşil alanların bakım ve sulama çalışmalarını periyodik olarak sürdürerek, kış aylarına yaklaştığımız şu günlerde vatandaşların ilgi gösterdiği parklarımızı güzelleştirmeye devam ediyor.Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci daha yeşil bir Antakya için yeşil alanlarımızın korunması ve düzenli olarak bakımının yapılmasına önem verdiklerini belirttiği açıklamasında; “ Antakya’mızın daha yeşil bir kent olabilmesi için Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimizle birlikte büyük bir gayretle çalışıyoruz. Şehrimizin en çok ihtiyaçlarından olan yeşil alanlarımızın bakımı, korunması ve arttırılmasına yönelik çalışmalarımızda, parklarımızda bulunan ağaçların budanması, çimlerin biçilmesi, havuzlarımızın temizlenmesi, yeşil alanlarımızın sulanması gibi hizmetlerimizi aralıksız olarak sürdürüyoruz. Yeşil alanlarımız, kentimizin can damarlarındandır. Antakya’mızın akciğerleri olan parklarımızı koruyarak, vatandaşlarımızın rahat nefes alabileceği alanlar sağlamak Antakya Belediyesi olarak öncelikli görevlerimizdendir. Ancak park, bahçe ve yeşil alanların bakımını yapmak her ne kadar Antakya Belediyesi olarak bizlerin görevi ise, bu alanlarımızı korumak da vatandaşlarımızın takdiridir. İnsan doğayı severse, yaşadığı kentin güzelliklerini korur, sahip çıkar. Antakya Belediyesi olarak emek ve masraf sarf ederek güzelleştirdiğimiz kentimize,bu düşünceden yola çıkarak, vatandaşlarımızın koruyacağından ve sahip çıkacağından eminim. Antakya halkı bu konuda duyarlıdır.
 
DAHA YEŞİL BİR ANTAKYA İÇİN haberi 24 Eyl 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  38440 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle