DEFNE HASTANESİNDEN RESİM DERGİSİ

<span style="background-color:rgb(250, 250, 250); color:rgb(51, 51, 51); font-family:arial; font-size:11.9999990463257px">&Ouml;zel Defne Hastanesi 7. geleneksel &ldquo;Hayvan Sevgisi&rdquo; konulu resim yarışmasının &ouml;d&uuml;l t&ouml;reni yapıldı.</span>
DEFNE HASTANESİNDEN RESİM DERGİSİ
Özel Defne Hastanesi 7. geleneksel “Hayvan Sevgisi” konulu resim yarışmasının ödül töreni yapıldı.
Palladium Alışveriş Merkezinde gerçekleşen etkinlikte İlkokul ve Ortaokul öğrencileri arasında gerçekleşen öğrencilere ödülleri verildi.Törende konuşma yapan Özel Defne Hastanesi Genel Müdürü Fazıl Altunay, Defne Hastanesi “Sosyal sorumluk projesi” kapsamında gerçekleştirdiğimiz resim yarışmasının bu sene yedincisi yaptık. Bu yarışmamız iki ayrı kategoride ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin katılımı sağlayacak şekilde planladıklarını söyledi.Yarışmamıza ilgi beklediğimizin çok üstünde oldu. Sadece Antakya değil, Defne, Samandağ, İskenderun ve Hatay’ın diğer ilçelerinden ilk ve ortaokullarında binin üstünde resim yarışmaya katıldığını hatırlatan Altunay, “Bu yılki etkinliğimizin konusunu “Hayvan sevgisi” olarak belirledik. Maalesef yaşadığımız coğrafyada Savaş riski, kadına şiddet, çocuğa şiddet nefret suçlarının artışı toplumdaki sevgisizliği körüklüyor ve “Toplumsal ruh sağlığını” artan dozajda bozulmasına neden oluyor. Çocuklar toplum için son derece önemli çünkü sadece bu coğrafyanın değil Dünyamızın geleceğini çocuklar belirleyecek. Hayvan sevgisinden yola çıktık. Çünkü hayvan seven, insan sever. Hayvan seven; doğasever, içindeki kötülük taşımayan insanlar için “karıncayı incitmez” diye tabir kullanırız. Bu anlamda çocuklarda hayvan sevisi çok önemli diye düşünüyoruz” dedi.Cemil Şükrü Çolakoğlu ilkokul öğrencilerince hazırlamış olduğu birbirinden güzel gösterilerinin ardından İlkokul ve ortaokul öğrencilerine mansiyon ödülleri verildi.Törende ayrıca İlkokul kategorisinde resim yarışmasında 1. olan İskenderun Mithat Paşa İlkokul 2/G öğrencisi Öge Kerem Kahraman’a, 2. olan Antakya Doğuş Koleji 3C öğrencisi Dilay Karasu’ya 3. olan Antakya Doğuş Koleji 3-F öğrencisi Doğa Sahih’e, Ortaokul kategorisinde 1. olan Bedii Sabuncu Ortaokul 7/D öğrencisi Hasan Olcay Ural’a, 2. Bedii Sabuncu Ortaokul öğrencisi 7/K Eylül Sakman’a ve 3. olan İnönü Ortaokul öğrencisi 5/D öğrencisi Nüzdet İdil’e, ödülleri Özel Defne Hastanesi Genel Müdürü Fazıl Altunay, Halk İlişkiler Müdürü Pınar Rende ve Hastane doktorları tarafından verildi.
DEFNE HASTANESİNDEN RESİM DERGİSİ haberi 26 Mayıs 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Mesut Mutlu adına  tarafından  1900 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle