Demokrat Parti de toplu istifa

Demokrat Parti Hatay İl ve Antakya Merkez ilçe başkan ve yöneticileri topluca partiden istifa ettiklerini açıkladılar.
Demokrat Parti de toplu istifa

Antakya Gazeteciler cemiyeti’nde ortak basın toplantısı düzenleyen İl Başkanı Yahya Bulgurcu ile Antakya Merkez ilçe Başkanı Selahattin Altınöz, genel merkezin tutumundan dolayı partiden istifa ettiklerini açıkladılar.

İl Başkanı Yahya Bulgurcu, Doğruyol ANAP birleşmesinin iyi organize edilmemesinden dolayı partinin sürekli kan kaybettiğini ve bugünlere geldiğini ifade ederken, Merkez İlçe Başkanı Selahattin Altınöz’de Süleyman Demirel, Tansu Çiller ile ANAP’tan kalan gayrimenkulleri Süleyman Soylu genel başkanlığı döneminde satmakla suçladı.
  

Mevcut genel merkez yönetiminin işleri güçleri partinin gayrimenkullerini satmak olduğunu dile getiren Yahya Bulgurcu ile Selahattin Altınöz, yaptıkları suçlara ortak olmamak için hem görevlerinden hem de partiden istifa ettiklerini dile getirdiler.

AKP DAHİL HİÇBİR PARTİYE DESTEK VERMEYECEĞİZ

Demokrat Parti İl Başkanlığından istifa eden Yahya Bulgurcu, gazetecilerin AKP’ye geçecekleri yönünde dedikodular bulunduğunu sormaları üzerine, ‘Kesinlikle ne AKP’ye ne de herhangi bir partiye destek vermeyeceğiz. Yeni oluşumlar olursa, onları değerlendirme yoluna gideceğiz’ cevabını verdi.

Demokrat Parti de toplu istifa haberi 23 Ekim 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  101250 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle