Derbide Gülen Taraf SÜMERSPOR

Süper amatör lig’de Şampiyonluğun iddalı iki takımı Defne 2013 ile Sümerspor arasında gerçekleşen derbi mücadelesinin galibi Sümerspor oldu.
Derbide Gülen Taraf SÜMERSPOR
Çekmece futbol sahasında oynanan maçta birer penaltı kurtaran kaleciler maça damgasını vurdu. Mehmet Karanlık,Mahmut Gülle ve Günay Gümüş hakem üçlüsünün yönettiği maça iki takım taraftarlarının yoğun ilgisi vardı. Aykan Öksüz yönetimindeki Defne 2013 takımının Serkan Yeşilçay,Ahmet Mersin,Osman Fatih Gökçen,Ahmet Curi,Aytaç Yeşiloğlu,Bülent Güneş,İsa Özdağ,İzzettin Ekin,Berkay Kakil,Selim Kıyılı ve Ömer Şimşek onbiri ile sahaya çıktığı maça,Sümerspor Abdulgaffur Yıldız,Hasan Yıldız,Soner Elçi,Mustafa Kanmaz,Yusuf Atıcı,Ersin Miçoğulları,Gökhan Karakaş,Özgür Anlar,Ümit Kaykuni,İlker Terlemez ve Mehmet Uygun onbiri ile çıktı. Kaleci Gaffur’aun performansı göz doldurdu Maçın 35.dakikasında Defne 2013 takımı tarafından kullanılan penaltıyı kurtaran kaleci Gaffur,85.dakikada yaptığı değaj sonrasında kazanılan penaltı ile maçın kazanılmasında gösterdiği performans ile büyük akış aldı. Sümerspor’un yeni transferi olan ve oynadığı iki maçta’da rakip ağları havalandıran başarılı oyuncu İlker Terlemez kısa sürede taraftarın gönlünde taht kurmayı başardı.Başarılı teknik adam Hayrettin Doğan’ın öğrencileri maç boyunca sergilemiş oldukları performans ile süper amatör ligde rakiplerinin korkulu rüyası olacaklarını bir kez daha gözler önüne serdiler. Sümerspor yönetim kurulu üyeleri Bedi Samsun,Seyfiayrancı,HakanÇankır,AliBaklacı, Tahsin Güzelyurt,ErkanÇankır , Adnan Güleryüz ile birlikte maçı izleyen ve galibiyetten duyduğu büyük memnuniyeti dile getiren başkan Yılmaz Gülbahar,galibiyette emeği geçen herkesi yürekten kutladığını ifade etti.Gülbahar :”Bizim için önemli bir maçtan daha üç puan ile ayrıalrak yolumuza devam ediyoruz.Süper amatör lig’de bundan sonraki maçların hepsi final havasında geçecektir ve biz oynayacağımız her maçı kazanarak Sümersporumuzu layık olduğu en iyi yere taşıyacağız.Benimle birlikte bu yola yüreğini koyan tüm yönetici arkadaşlarıma ,Teknik heyetimize,futbolcularımıza ve takımımızda büyük desteği olan sevgili Mehmet Şaşmaz ağabeyimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.”dedi. Maç sonrasında tam kadro Yılmaz Kardeşler Restaurant’a giden Sümerspor ekibi başkan Yılmaz Gülbahar tarafından verilen yemekte kulüp yöneticisi Erkan Çankır tarafından getirilen davul zurna ekibi eşliğinde gönüllerince eğlendiler.
 Talip KÖLEOĞLU
Fotograflarla Hatay Editörü
        İRADE Gazetesi
Derbide Gülen Taraf SÜMERSPOR haberi 17 Şubat 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  9815 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle