DİKKAT 01.07.2016 ELEKTRİK KESİNTİSİ

01.07.2016 Tarihinde Enerji Verilemeyecek Yerler
DİKKAT 01.07.2016 ELEKTRİK KESİNTİSİ

Hatay’ın Arsuz İlçesi Gökmeydan, Akçalı ve Bey Mahalleleri ile Okul, Sağlık Ocağı, Su Kuyuları ve Sitelere 9:00-17:00 saatleri arasında Bakım çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.
 
Hatay’ın Reyhanlı İlçesi
 Mustafa Kemal, Adabucak, Gültepe, Pınarbaşı, Üçtepe, Esentepe, Bahçelievler, Cüdeyde, Mehmetbeyli, Akyayla, Davutpaşa, Bükülmez, Karahüyük, Paşaköy, Ahmetbeyli, Karasüleymanlı ve Uzunkavak Mahalleleri ile Okul, Sağlık Ocağı ve Reyhanlı Devlet Hastanesi’ne 6:30-7:30 saatleri arasında SCADA çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.
 
Hatay’ın Kumlu İlçesi
 Fevzi Çakmak, Cumhuriyet, Gökçeoğlu, Akkerpiç, Akkuyu, Doğuayrancı, Batıayrancı ve Muharrem Mahalleleri ile Okul, Sağlık Ocağı, İlçe Emniyet, İlçe Jandarma, Kumlu Belediyesi ve Kumlu Kaymakamlığı’na 6:30-7:30 saatleri arasında SCADA çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.
 
Hatay’ın Defne İlçesi Ballıöz Mahallesi’ne 9:00-17:00 saatleri arasında Tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.
 
Hatay’ın Antakya İlçesi Bozhöyük, Bitiren, Açıkdere, Akcurun, Gökçegöz ve Tanışma Mahalleleri ile Sağlık Ocağı, Zeytin Yağı Fabrikası ve Atayurdu İçme Suyu’na 9:00-13:00 saatleri arasında Bakım çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.
 
Hatay’ın Defne İlçesi Armutlu ve Akdeniz Mahallesi’ne 9:00-15:00 saatleri arasında Bakım çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.
 
Hatay’ın Antakya İlçesi Karlısu, Ekinci ve Saraycık Mahalleleri ile Primall AVM, Peynir Fabrikası, Antaki Zeytin Fabrikası, Anadolu Sağlık Lisesi ve Yeni Otogar’a 3:00-4:30 saatleri arasında SCADA çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.
 
Hatay’ın Antakya İlçesi
 Odabaşı, Haraparası, Kuzeytepe, Hacı Ömer Alpagot, Maşuklu, Küçükdalyan, General Şükrü Kanatlı, Meydan, Yeni Cami, Saraykent, Ürgen Paşa, Ekinci, Ulucami, Şeyhali ve Orhanlı Mahalleleri ile Akdeniz Hastanesi, Cezaevi, Defne Hastanesi, Akademi Hastanesi, Anemon Otel, Türk Telekom ve İl Jandarma’ya 0:30-2:00 saatleri arasında SCADA çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.
DİKKAT 01.07.2016 ELEKTRİK KESİNTİSİ haberi 30 Haziran 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine HATAY VALİLİĞİ adına Hatay Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  7080 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle