DİKKAT ELEKTRİK KESİNTİSİ

Tesis ve bakım çalışmaları yapılacağından elektrik kesintisi yapılacaktır. 
DİKKAT ELEKTRİK KESİNTİSİ
* Tesis ve bakım çalışmaları yapılacağından 03 Mayıs 2014 günü 08:00-16:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Enerji kesintisinden İskenderun ilçesine bağlı Denizciler, Bekbele Beldeleri ve Köyleri (Orhangazi, Bitişik, Çınarlı, Güzelköy, Kavaklıoluk, Karaca Köyleri ve Yaylaları), Orhantepe, Profesör Muammer Aksoy Caddesi, Güzelçay, Fatih Sultan Mehmet Mahalleleri etkilenecektir.
 
* Tesis ve bakım çalışmaları yapılacağından 04 Mayıs 2014 günü 08:00-16:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Enerji kesintisinden Kırıkhan ilçesine bağlı Kangallar Köyü ve Sulama Trafoları etkilenecektir.
 

* Tesis ve bakım çalışmaları yapılacağından 05 Mayıs 2014 günü 07:00-13:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Enerji kesintisinden Antakya ilçesine bağlı Uzunalıç, Tahtaköprü, Zülüflühan, Anayazı, Alahan, Derince, Allazi, Üçgedik, Akhisar, Maraşboğazı, Paşaköy, Araphan, Aşağıoba, Büyükdalyan, Dikmece, Serinyol, Ovakent, Karaali, Serinyol Er Eğitim Alayı, Serinyol Asfalt Şantiyesi, İskenderun Yolu Üzeri Fabrikaler, Aşağıoba Antakya İçme Suları, Gümrük Müdürlüğü, Sefer Sitesi, Özat Sitesi, Cemali Sitesi, Kuyucak Sitesi, Opel Servis Civarı, Dericiler Sitesi, Pelin Kimya ve Civarı, Belene Bağlı Bakras, Şenbük, Kıcı Çakallı Köyleri, Kırıkhan İlçesi ve Bağlı Belde Köyler, Hassa İlçesi ve Bağlı Belde Köyler, Reyhanlı İlçesi ve Bağlı Belde Köyler, Kumlu İlçesi ve Bağlı Belde ve Köyler etkilenecektir.

 

 

DİKKAT ELEKTRİK KESİNTİSİ haberi 01 Mayıs 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  53830 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle