DİKKAT METEOROLOJİK UYARI

16.06.2016 Perşembe gününden itibaren Kuzey Afrika üzerinden gelen sıcak Hava dalgasının Yurdumuzun batı bölgelerinden başlayarak, önümüzdeki 1 hafta boyunca etkisinin arttırarak, bölgemizde de etkili olması ve sıcaklıklarımızın mevsim normallerinin 5 C ila 9 C derece üzerinde seyretmesine neden olması bekleniyor.
DİKKAT METEOROLOJİK UYARI

16.06.2016 Perşembe gününden itibaren Kuzey Afrika üzerinden gelen sıcak Hava dalgasının Yurdumuzun batı bölgelerinden başlayarak, önümüzdeki 1 hafta boyunca etkisinin arttırarak, bölgemizde de etkili olması ve sıcaklıklarımızın mevsim normallerinin 5 C ila 9 C derece üzerinde seyretmesine neden olması bekleniyor.Hatay ilimizde sıcaklıkların (Kırıkhan;Kumlu) 40 C- 42 C dereceye ulaşması tahmin ediliyor. Sıcak hava dalgası sebebi ile meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı vatandaşlarımızın dikkatli ve tedbirli olması tavsiye olunur.
 
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
DİKKAT METEOROLOJİK UYARI haberi 17 Haziran 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine HATAY VALİLİĞİ adına Hatay Antakya muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  2285 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle