DİKKAT Valilikten YGS uyarısı

 Hatay Valiliği 1 Nisan Pazar günü yapılacak olan Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) için vatandaşlara bazı uyarıda bulundu.
DİKKAT Valilikten YGS uyarısı
   Valilikten yapılan yazılı açıklamada, YGS'nin kent merkezinde ve ilçelerde pazar günü 10.00-12.40 saatleri arasında yapılacağı bildirilerek, geleceğin teminatı olan gençler için büyük önem taşıyan bu sınavın sakin ve güvenli bir ortamda yapılmasının adayların başarısı açısından önemli olduğu kaydedildi.
     Sınavın huzur içerisinde yapılarak, öğrencilerin konsantrasyonlarını ve dikkatlerini etkileyecek unsurların ortadan kaldırılabilmesi için çeşitli önemler alındığı vurgulanan açıklamada, otoların klakson çalmalarına, her türlü resmi ve özel törenler vesilesiyle dışarıya yayın yapılmasına, düğün, asker uğurlama ve benzeri konvoyların oluşturulmasına, bina hafriyat ve yıkımları ile pazar yeri satıcılarının gürültülerine ve bunlara benzer her türlü faaliyetlerin yapılmasına müsaade edilmeyeceği belirtildi.
     Açıklamada, öğrencilerin gürültüsüz bir ortamda sınava girmeleri için tüm vatandaşların gürültü çıkaracak faaliyetlerden kaçınmaları gerektiğine değinilerek, ''Pazar günü sınava girecek tüm gençlerimize başarılar diler, gösterecekleri hassasiyetten dolayı tüm Hataylılara şimdiden teşekkür ederiz'' denildi.
DİKKAT Valilikten YGS uyarısı haberi 31 Mart 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  283050 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle