DOĞA SEVENLER İLK KURŞUN İÇİN YÜRÜDÜ

Dörtyol, İskenderun ve Kırıkhan’dan gelen doğacılar Milli Mücadele’de İlk Kurşun’un atılışının 97. yıl kutlamaları çerçevesinde için Amanoslar da yürüdüler ve bayrak açtılar. 
DOĞA SEVENLER İLK KURŞUN İÇİN YÜRÜDÜ
Amanoslar Çevre Derneği (AÇED) İkinci Başkanı Sabri ÖZKAN yaptığı açıklamada; “Milli Mücadele’de İlk Kurşun’un atılışının 97. yıldönümü nedeniyle Dörtyol ‘da düzenlenen etkinlikler çerçevesinde doğaseverler olarak düzenlediğimiz etkinliğe AÇED üyelerinin yanı sıra Kırıkhan’dan ve İskenderun’dan gelen Turkuaz Doğa yürüyüşçüleri grubunun katılımıyla Topaktaş’tan Yedigöz mevki Düvenci’nin çayına orman içerisinden yürüyüş gerçekleşmiştir” dedi.AÇED İkinci Başkanı Sabri ÖZKAN, Dörtyol dışından gelen gruplara ev sahipliği ve rehberlik yapmaya devam ettiklerini belirterek; “Yanı başımızdaki Amanoslar’ın güzelliklerini tanıtmak için gönüllü elçi olmaya devam ediyoruz. Tüm hemşerilerimizden stresten uzaklaşmak için bir günlerini doğaya ayırmalarını istiyoruz” dedi.
Sedat İSKENDEROĞLU/DÖRTYOL(Hatay),(DHA)
 
 
DOĞA SEVENLER İLK KURŞUN İÇİN YÜRÜDÜ haberi 06 Ocak 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  960 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle