DOĞAKA PROJELERİNE KATILANLARA SERTİFİKALARI VERİLDİ

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) tarafından Dörtyol ilçesinde desteklenmeye değer bulunan iki projeye katılanlara sertifikaları dağıtıldı.
DOĞAKA PROJELERİNE KATILANLARA SERTİFİKALARI VERİLDİ

DOĞAKA Çukurova Danışmanlık Uzmanı Nilgün Budak, Dörtyol Öğretmenevi'nde düzenlenen törende yaptığı konuşmada, tüm projeleri ciddiye aldıklarını ve desteklediklerini söyledi.
     Budak, 14 gün ve 112 saat boyunca Halil İbrahim Evren Anadolu Lisesi'nin ''Öğretmenlerde kariyer ve kişilik gelişimi'' ve Dörtyol Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nın hazırlamış olduğu ''Pazarlamada rekabet ve Finans'' adlı projelerinin beğenildiğini ve katkı sağlandığını kaydetti.
     Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ahmet Bölükbaşı, kendilerine cesaret ve özgüven sağlayan ve 14 gün boyunca projeler üzerinde eğitim veren DOĞAKA yetkililerine teşekkür etti ve bu tür projelerin sayısının arttırılması için herkesin üzerine düşen görevi yapmasını söyledi.
     Konuşmalardan sonra, kursiyerlere, projeyi hazırlayanlara ve destek verenlere sertifikalarını Belediye Başkanı Fadıl Keskin, Milli Eğitim Şube Müdürü Hayrettin Tekdöş ve Küçük Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı Ahmet Bölükbaşı tarafından verildi.