DOMİNO’S PİZZA’DAN SPORCULARA DESTEK

DOMİNO’S PİZZA’DAN  KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ 

SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ SPORCULARINA DESTEK

DOMİNO’S PİZZA’DAN SPORCULARA DESTEK
Türkiye’nin bir çok şehrinde 1996 yılından itibaren sektörde yenilikçi bir çizgi benimseyerek faaliyet gösteren Domino’s Pizza Antakya Şubesi; Yıldız-Selahattin Mıstıkoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği sporcularına spor malzemesi hediye ederek  sponsor desteği sağladı.Yıldız-Selahattin Mıstıkoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi Gençlik ve Spor Kulübü 2013 yılında kuruldu. Dernek Yönetim Kurulu Başkan S.Nadir YİĞİTBAŞI, Başkan Yardımcısı Nazım DELİOĞLUN, Sekreter Arafat YAPICI, Sayman Ahmet TÜFEKÇİ, üyeler İbrahim ÖZARSLAN ve Ahmet BERBER olmuştur. Yeni kurulan spor kulübü Atletizm, Badminton, Basketbol, Futbol, Hentbol, Karate, Masa Tenisi, Voleybol branşlarında yarışmalara hazırlanmaktadır. Verimli çalışma sonucu ilk başarılarını sağlayan sporcular Atletizim ve Hentbol branşlarında Hatay 1.liği ve Hatay 2.liğini kazanmışlardır. Atletizm ve Hentbol takım kaptanları: “Bizleri destekleyen başta idarecilerimiz, antrenör,  öğretmenlerimiz ve sponsorumuz Domino’s Pizza çalışanlarına ve Yöneticileri Sayın Yasin GÜLMEZ ve Fatma ÇANAKKALELİ’ye teşekkürlerimizi sunuyoruz.
 
”Müsabakalarında il birinciliği kazanan 1.    Atletizm Takımı Sporcuları:Gülbahar GÜVERCİN,   Hümeyra KESKİN, İlayda ÇALIŞKAN, Sevil ÇAPAR, Fatma ALYAZ, Seçil AKPINAR.                                                          

 

2.Hentbol Takımı Sporcuları:TUĞÇE KURT, HÜLYA ÇİMEN, ZÜMRÜT MERVE BAYRAKTAR, GÜLAY GENÇOĞLU, SEDEF YILDIZ, SEVCAN DULDA, KADER GÖRÜROĞLU, NİHAL GÖRÜROĞLU, DEMET HELVACI, SİNEM ÖZTÜRK, SEVİL ÇAPAR, EYLEM ALDEMİR, ŞEYDA ÇAKI, SAADET YILDIRIM, HATİCE NUR KARADAĞ, HATİCE ASAN