DÖRTYOL DA ANNELER GÜNÜ ETKİNLİKLERİ

Dörtyol ilçesinde Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği Ekipleri, Anneler günü nedeniyle kadınlara karanfil dağıtarak ''anneler Günü''nü kutladı.
DÖRTYOL DA ANNELER GÜNÜ ETKİNLİKLERİ
 Dörtyol İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği'nin öncülüğünde, Dörtyol Bedensel Engelliler Rehabilitasyon ve Spor kulübü Derneğinin de katkılarıyla Atatürk parkında engelliler haftası nedeniyle bir etkinlik düzenlendi.
     Burada görev alan Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekipleri katılımcı annelere karanfil dağıttı.
     Belediye Başkanı Fadıl Keskin, etkinlikte yaptığı konuşmada, annelerin sadece yılda bir gün hatırlamanın doğru olmadığın her gün anneler günü olsa dahi anaların haklarının ödenemeyeceğini belirtti.
 
 
     Dörtyol Bedensel Engelliler Rehabilitasyon ve Spor kulübü başkanı Perihan Peker de İlçe Emniyet müdürlüğü toplum destekli polislik büro amirliği ekiplerinin göstermiş olduğu bu jest ile duygulandıklarını tüm katılımcı annelere birer karanfil hediye etmelerinin anlamlı olduğunu ifade etti.
     İlçe Emniyet müdürlüğü Toplum destekli polislik büro amirliği Ekipleri Şehir merkezinde de anne ve anne adaylarına karanfil dağıtarak anneler günlerini kutladılar.
     Etkinlikte engelli ailelere bir de tekerlekli sandalye bağışında bulunuldu.