DÖRTYOL KAYMAKAMI ÖZYİĞİT:

''SİVİL TOPLUM KURULUŞLARIYLA ORTAK PROJELER HAZIRLAYARAK İLÇENİN SORUNLARINI ÇÖZECEĞİZ'
DÖRTYOL KAYMAKAMI ÖZYİĞİT:
 Dörtyol Kaymakamı H. Hasan Özyiğit, sivil toplum kuruluşlarıyla ortak projeler hazırlayarak ilçenin sorunlarını çözeceklerini söyledi.
     Özyiğit, Özel İdare Binası Toplantı Salonu'nda, Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, İl genel meclis üyeleriyle gerçekleştirilen toplantıda yaptığı konuşmada, ilçenin hızla geliştiğini, buna ayak uydurmak için yeni projelere ihtiyaç duyulduğunu kaydetti.
     İlçenin gelişmesi için katkı sağlayacak tüm projelere açık olduklarını ifade eden Özyiğit, ''Sivil toplum kuruluşlarıyla ortak projeler hazırlayarak ilçenin sorunlarını çözeceğiz. Son yıllarda yerli ve yabancı yatırımcılar için cazibe merkezi haline gelen ilçedeki yatırımları desteklemek için bizler de eksiklerimizi bir an önce gidermeliyiz'' dedi.
     Özyiğit, ilçede araçlar için park yeri sorun yaşandığını, bununla ilgili çok şikayet aldığını belirtti.
     Belediye Başkanı Keskin'de yılbaşından sonra eski Belediye Semt Pazar'ının yerinin otopark olarak ücretsiz hizmet vereceğini bir sonraki dönemde ise çarşı merkezinde saatlik park alanları ve görevlilerin olacağını, bu sorunu böylece çözeceklerini kaydetti.
     Keskin bu tür toplantıların belediyenin çalışmalarına da ışık tutacağını sözlerine ekledi.
     Toplantıya Ticaret Odası Başkanı Cemal Talay, Küçük Esnaf ve sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Bölükbaşı, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Yavuzyolcu katıldı.