Dörtyol'da bayramlaşma

Dörtyol 'da Kurban Bayramı nedeniyle bayramlaşma töreni düzenlendi.
Dörtyol'da bayramlaşma
Dörtyol Kaymakamı Hasan Özyiğit, Atatürk Parkı'nda düzenlenen törende, bayramların birlik ve beraberliğin pekiştiği, kardeşlik, dostluk, sevgi ve saygı duygularının paylaşıldığı önemli günler olduğunu söyledi.
     Gelenek ve göreneklerin kuşaktan kuşağa aktarılmasına vesile olan bu özel günlere daha çok önem verilmesi gerektiğini ifade eden Özyiğit, bu günlerin sevincini, coşkusunu, yardımlaşma ve dayanışma duygularını hayatın her alanına taşıyabilmek için daha çok çaba gösterilmesi gerektiğini kaydetti.
     Konuşmaların ardından yapılan bayramlaşma törenine Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin, AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, Garnizon Komutan Vekili Jandarma Kıdemli Binbaşı Taşkın Keleş, Cumhuriyet Başsavcı vekili İhsan Güngör, belde belediye başkanları, daire müdürleri, siyasi parti yöneticileri, sivil toplum örgütleri ve meslek odaları temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Dörtyol'da bayramlaşma haberi 11 Kasım 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  199990 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle