DÖRTYOL'DA KOSGEB BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) İl Temsilcisi Tuba Gölge, pazarlama, dış ticaret, insan kaynakları, bilgi yönetimi konusundaki projelere destekleme verdiklerini belirtti.
DÖRTYOL'DA KOSGEB BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
 Gölge, Dörtyol Girişimci İş Adamları Derneği'nde (DÖGİAD) düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, işletmelerin daha da büyümesi ve geliştirilmesi konusunda çalıştıklarını söyledi.
     Yeni iş yeri açmak isteyen girişimcilere yönelik de desteklemelerin bulunduğunu ifade eden Gölge, bu konuda projeleri beklediklerini kaydetti.
     Ham madde, lojistik ve diğer hizmetlerin daha ucuz ve hızlı bir şekilde temin edilmesi konusunda işletmelere yardımcı olduklarını vurgulayan Gölge, ürünlerin yeni pazarlara sunulması konusunda da çalışmalar yaptıklarını belirtti.
     DÖGİAD Başkanı Turhan Soylu da iş adamları ve esnafın sürekli yanında olduklarını, bu tür toplantıların işletmeler açısından çok faydalı olduğunu söyledi.
     Toplantıya, Dörtyol Kaymakamı Hasan Özyiğit, Belediye Başkanı Fadıl Keskin, Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan ile kurum müdürleri ve iş adamları katıldı.